Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25466 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #15
ax man kako vidim napiso si da si kupio tgy 9x i spuco svu lovu na njega,sam si sebi kriv sto si spuco svu lovu na neci glupi savjet da ti treba super dobra stanica u pocetku,ja sam tek nakon 2 godine modelarstva nabavio set up i stanicu sve zajedno vrijednosti ko tgy 9x i super letim s otim.Nemoj me svatit pogresno samo kazem u cemu si pogrijesio lp.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #16
Meni je smješno ovo prepucavanje ali žalosno mi je oko ćega se prepucavate, pa dajte ljudi radi se o modelu koji Kinezi štancaju za 5$.
Evo predlažem da se u sljedećoj (ako ih više bude) nagradnoj igri poklanja kilo balse i kilo epoxy-a pa nek dobitnik radi šta god hoće, jesmo li modelari ili ne?
down with the gravity

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #17
TOMBOLA  je kazu igra na srecu

i veoma cesto se prije nego pocne zna sretni dobitnik,

naravno u veoma uskim krugovima.

Trebali ste jednostavno dati Avion Ivanicu
i ustedjeti Cirkus

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #18
ako HK ovo prati, a vjerojatno su morali dobiti link,
pošto traže dokaze(poput fotkanja na meetinzima s njihovim majicama, transparentima i slično) kad nešto daju za badava, kao ovih 100$ tu npr.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__15425__Club_Event_Support_Pack_100_Value_Refund_.html

Quote
Photos of event must be clear and show the event, the people and the awards being handed over.

neće biti više donacija...  :(
bolje da se rasprava premjesti u neku drugu temu, pa se raspravi do kraja,
a tu nek ostane onaj dio: uvod, kandidati s pričama, glasanje, zaključak...
nemam ništa s ovime, niti sudjelujem, samo šteta da propadne wespenu ta shema s recenzijama i donacijama za ubuduće, a sve se može u detalje raspraviti u nekoj drugoj temi.

ako ne prate ovo, onda nema frke, derite dalje.
ali umjesto svađe, bolje otić malo propuhat se na livadu pa hladne glave nastaviti navečer, vrijeme je super za letenje  8)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #19
Nemam nista protiv nikoga ovdje na forumu,ali stvarno mislim da je gradjanin sazluzio da i on bude u anketi,kakve veze ima da mu je duza prica,od svih ovdje smatram da se najvise potrudio da napise svoju pricu,koja se na neki nacin istice od svih drugih  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #20
damire, nema veze jel mene pogodilo ili nije. ako je nagradna igra ZA SVE onda je za sve. to kaj ti podrivas sada nagradu drugima to je vise dokaz da i tebe i taj klub pogada ideja da model ode drugdje.

kaj uostalom nisi sebi dao truda i pokazao svima nama kako se osvaja model, i onda kao ikona tog kluba i dobrocinitelj im nagradu poklonis? sto je mozda netko TKO JE NAPISAO PRICU mozda i htio napraviti...

isto tako guras nagradu klubu koji NIJE napisao pricu. to kaj je ewan to napravo je napravio za sebe jer  je mogao napisati da pise uime kluba. ovako, ispadate u najmanju ruku smijesni i pateticni. znaci li to da i ja mogu traziti takvo pravo da sam pisao za mak zapad pa ce time dobiti priliku svi clanovi kao i buduci podmladak letjeti s modelom i on ce biti u sigurnim rukama.

P.A.T.E.T.I.K.A! FUJ I BLJAK KAJ STE U STANJU NAPRAVITI OD CISTE ZABAVE.

no kako rekoh, vrijedilo je isprobati borbeni i takmicarski duh flyfreaka.

tako je i s logom, i majicama pa i sa nagradama. pravda i takmicarski duh prije svega. klap klap.

stojte mi pravo :-*
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #21
TOMBOLA  je kazu igra na srecu

i veoma cesto se prije nego pocne zna sretni dobitnik,

naravno u veoma uskim krugovima.

Trebali ste jednostavno dati Avion Ivanicu
i ustedjeti Cirkus

dobro si im rekao. cak je u glasanje stavljeno ime kluba umjesto autora koji je pisao iako recimo gost koji bi glasao za naj pricu nikako da nade pricu kluba iz ivanica a tako bi rado dao glas za nju LOOOOOL. a i na prvom su mjestu glasacke liste iako pricu ni nemaju. zapravo je vec i poretkom ankete odreden redosljed nagrada.

malo i o pravilima i cistom obrazu organizatora nagradne igre.

u pravilima stoji:
"Natjecaj je otvoren do 15.08.2013 nakon cega top 3 price odabire FlyFreak i Hobbyking, a pobjednika ce odrediti anketa clanova foruma otvorena do 01.09.2013."

na glasanju je cak sest prica sto se kosi s pravilima, a nekih i nema. znaci, ako se vec prekrsilo pravilo prve tri, onda su trebali svi biti ukljuceni.

zaista prejadno.

a cisto da ustedim komentare, nema ovo veze s nagradom, vec s cesto videnom maskeradom ovdje na forumu i u ovom drustvu.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #22
Sramota!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #23
O ovome forumu treba napravit dokumentarac.

Sa svim kamerama, gimbalima, Nazama i cudima koja su moguca.
Tom ce biti gaffer ili glavni igrac za tehniku, Diogen reziser, Wespen scenograf, Tojesvestotrebasznati investitor a kolega Gradjanin i ja cemo vas trollat sastrane i nuđat ćevapima :D

Dosta gluposti ljudi pa otkud ovo sve? Jos ce prijeci u mrznju radi takve gluposti?

Drugo je kad se prcamo, ja volim prcat ekipu koja ne kuzi a znam i jos par takvih, mladjih i starijih, iznenadili biste se kolko nas ima :)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #24
Pa ja ne mogu da dodem nikom, pa ni sebi!

Mafiasi jedni! puj!


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #26
diogen, cak sada i kada pokusavas biti zabavan nemozes smanjiti ocaj i bijedu ove nagradne igre.

da, i kaj ako imam novaca za model? onda ste trebali napisati da je igra tipa CARITAS i da oni s novcima NE SMIJU SUDJELOVATI. niti oni u godinama. niti oni nepodobni.

SAMO poslusnici i simpatizeri uzvisenog flyfreak carstva. oprosti, ali podosta si se sposro upravo time sto GURAS nagradu nekome umjesto da o tome odluci glasanje. o tome pricam. kako si i sam svjestan, meni nije tesko sam sebi kupiti si igracku, no kada radite sranje i onda ga pakirate u sareni omot je zaista previse.

ovo je NAGRADNA IGRA,  napisi pricu, i svi SU MOGLI DATI SI TRUDA, i nagrada SE BIRA,  a NE ZAGOVARA!!! nema ovdje gramzivosti, pohlepe ili cega, barem ne kod onih koji su NAPISALI pricu. no netko tko nije prstom mrdnuo, no on sada ima neko misljenje kome bi nagrada trebala ici..zasto taj misli da je nekoga briga za njegovo misljenje? u nagradnoj igri? gdje se nagrada BIRA a ne zagovara i dijeli ispod pulta.

mozda bi se trebao zaitati nebi li tebe ili bilo koga trebalo biti sram sto pokusavate NEPRAVEDNO dati nekome nagradu...no daklem...

sretno vam bilo i naucite se prije svega kulturi i postenju. 0nda mozemo zaigrati jos jednom.iako cisto sumnjam s moje strane...u ovo posteno elitisticko drustvance nekako nemam namjeru zalaziti na taj nacin uskoro...
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #27
kako si i sam rekao colji, damire, a ja te citiram: OK, "Diogen, ajmo govoriti neuvijeno i bez rukavica:"  ;)

pa krenimo...

Quote from: Diogen
1. Ja ću napisati zašto sam dao glas Klubu modelara Ivanić Grada: nije lako, ali je lijepo raditi sa grupom djece modelarske tećajeve; ako bi Dynamic pripao ovoj ekipi, veći broj djece imao bi priliku vježbati sa ovim modelom koji nije za početnika i to pod stručnim vodstom iskusnih i marljivih modelara Ivanić Grada !
To znači da bi model ipak 'nešto radio', a ne visio na zidu kao skupa igračka ili završio svoj prvi i posljednji let za par sekundi... ovo je moje mišljenje.
1. koga briga u nagradnoj igri kaj ti mislis. imas button glasaj, odradis to i sutis. nikoga nije briga zasto je netko nekome dao svoj glas.niti te to itko trazi. no jasno pokazujes da ovo i nije nagradna igra vec cirkus.

Quote from: Diogen
2. OK, Zed, ajmo govoriti neuvijeno i bez rukavica:  ako je sistem - napiši priču i osvoji, onda bi svi koji su napisali priču idu u listu na anketi za glas(ov)anje , pa tko dobije najviše glasova...! Je li tako ?

S druge strane svima nam je žao što AX-Man još nije poletio model, a ima žarku želju i napisao je iskrenu i odličnu priču !
Znam, u ovim vremenima nije lako preživjeti, još je teže izdvojiti nekaj za hobby, no sam si predložio da se složimo i izdvojimo svako po nešto . Neka to bude tebi zadatak da otvoriš takvu temu - ja ću sigurno pomoći Axiyu kao što sam do sada i mnogima, ali želim biti siguran da materijal dolazi u prave ruke osobi ili osobama koji će nešto sa time i napraviti, a ne beskorisno sakupljati prašinu.

Zato sam se i složio sa prijedlogom da Dynamic ide onima koji znaju i koji će sa time uveseliti i angažirati veći broj djece u Klubu Ivanić Grada !
2. lijepo si napisao  da je ovo nagradna igra ZA SVE..i onda se nasiroko zalozis DA NAGRADU DAS NEKOME-klub ivanic, A NE DA SE NAGRADA OSVOJI-bilo koji sudionik pa i ewan (a ne klub u kojem je jer je pisao u ime sebe a ne kluba!!!!!!! jer eto TI MISLIS da ce nagrada puno bolje sluziti nekome drugome nego onome TKO SE POTRUDIO I SUDJELOVAO RAVNOPRAVNO U NAGRADNOJ IGRI!! sram te moze biti da ovako javno apeliras za nekoga. to nisam ocekivao od tebe. pises kako zelis znati kako ce nagrada otici u prave ruke..jesi ti to neki sponzor, etalon pravde ili sto kada si ti taj koji odlucuje gdje ce nagrada otici i kome i zasto?? ILI BI TO TREBALI BITI GLASACI???

Quote from: Diogen
3. Coljo, Eewan je iz Ivaničkog kluba....
3. od kuda bi netko trebao znati u kojem je tko klubu? jel to uopce i vazno? ovdje se sudjelovalo u nagradnoj igri, i ako nije u prici navedeno da je ispricana u ime kluba, smatra se da je pisana osobno!! barem tako logika nalaze..no kada se forsiraju pravila i nema se obraza onda tu nema ni logike.

Quote from: Diogen
4. Coljo, ukratko - gnojiš !
Ja sam jasno napisao zašto sam dao glas dečkima iz Ivanića i stojim iza toga.

Ti navijaš za klinca koji nije dorastao Dynamicu: Dynamica sam ja složio i reglirao, imaš temu i moje jubito sa njime ovdje na Friku: http://www.flyfreak.net/jedrilice/durafly-dynamic-s-recenzija/  pa si potraži, ako ništa drugo nebi htio da nas jednog dana pitaju 'gdje su mu prsti', jer to nije model ni za početnika ni za klinca sa parsto watta makine 3536 ili slićnim pogonom.

U drugoj akciji opskrbiti ćemo i druge zainteresirane, pa se onda isprsi nekim prilogom u materijalu ili kako god hoćeš !
4. ne damire, ti gnojis. no o tome pod 6. kaj je tebe briga tko za koga navija i jel netko dorastao nagradi ili nije? svi imaju pravo na nagradu i ti ni itko nema pravo nekome uskratiti pravo da bude nagraden. pogotovo ne na nacin da omalovazavas nekoga jer ti to tako mislis-kao nagrada je predobra za nekog sada tamo klinca no super je za klince u ivanic klubu. mislim molim te lijepo. i uzimas sebi za pravo zagovarati nekoga a drugome (colji) uskracujes to pravo i smijes komentirati da on zagovara krivoga...zaista se treba zapitati tko bi trebao u lavabo s hladnom vodom i istrljati se...

pises sranja tipa-to NIJE model za djecu...pa kaj ste ga onda stavili u nagradnu igru za SVE? zasto niste odredili pravila-takmicari moraju biti u klubu..ivanic. ZNATI letjeti. ja ih moram voljeti. ne klinci jer neznaju, a bogme ni starci jer im ruke drhte a ovo je model super i taman za pocetnike u klubu koji uce letjeti. mislim sranje na sranju.

i onda ti zagnojis izjavom: u sljedecoj akciji>znaci ovo ste i organizirali kao akciju-ajmo izmust od HK model za unapred odredenog pobjednika a tu isfurat kak smo mi super..bravo.

Quote from: Diogen
5. Vidim Žac, pogodilo te , napisao najveću priću sa najviše fotki, a nitko od nas promatrača ne lamentira za tebe !
5. ne damire, nije me pogodilo na nacin na koji ti mislis. sam si naveo da si mogu sam priustiti model no i o tom pod 6. zalosno je da sebi dopustas pad na tako nisku granu damire. ulazis i radis cirkus od nagradne igre iako nisi sudjelovao, uzimas sebi za pravo huskati druge da glasaju za onoga koga ti nameces. zalostan je taj tvoj pad damire. prezalostan. a jos si i dopustas vrijedati druge sudionike nagradne igre a ti sam nisi kurcem mrdnuo da imas pravo upce ovdje pisati i komentirati a jos manje zagovarati tko bi nagradu trebao dobiti. kad ces shvatiti da druge zaboli kaj ti mislis o tome jer je ovo nagradna igra, loto, lutrija nazovi kako hoces. i svi imaju ISTE sanse a zavisi sve od toga kako ce drugi glasati. a ne od toga jer ce nekakva faca reci kaj on misli i svi ce se sloziti s time. od kuda ti to pravo damire?

Quote from: Diogen
6. Žac ne znam na čemu si, ali kada sam se ja smucao po Rusiji forsali smo neku 'pšeničnaju' i budili se ujutro luđi nego li navećer  :D !

Ajde budi fer i još jednom pročitaj u mojim postovima zašto lamentiram za klub iz Ivanića, dakle rečeno mojim riječnikom REPEAT UNTIL  shvatio = TRUE !

Imaš posao, imaš love za hrpu modela koje kupuješ, ajde dozvoli da i djeca iz kluba Ivanić imaju sreću dobiti neki skoro nov i dovoljno dobar.

Wesp je rekao da 3 najbolje priče idu na glasanje, a pustio ih je 6, to nije uskraćivanje već davanje još više šansi !

Gdje god se pojaviš u temi cmizdriš da nevalja-ovo nevalja-ono svi smo nevaljali to ti se pretvorilo u jedini refren i argumentacija ti je ko ona tri slijepca i slon !  Daj čovječe zaroni glavu u lavabo hladne vode i istrljaj je poslije frotir ručnikom i dođi već jedno k sebi, ne prepoznajem te više
Damir
6.  neznam kakav si se budio u rusiji, i zasto si se tamo smucao, ja ovdje radim i ne smucam se. i zato jer radim MOGU si kupiti model. isti kao u nagradnoj igri :-*

evo fer sam i cak sam izdvojio sve tvoje napisano u ovom topiku koji se zove: NAGRADNA IGRA. vidis li ti ista vezano u svojim postovima uz nagradnu igru? osim levacenja, gnojenja, vrijedanja, zagovaranja, hvaljenja i uzdizanja prevare i hvalisanja nepostene igre. jel to primjer kakav dajes tim mladim generacijama kojima bi tako velikodusno dao NAGRADU kao da je ona tvoja, ti si joj vlasnik, i ti znas tko je zasluzuje.

kako te nije sram SUDIONIKU NAGRADNE IGRE javno reci da ima love i NE ZASLUZUJE ZBOG TOGA NAGRADU!!! srami se. i otkuda ti pravo izjave da ti mislis da bas djeca iz ivanica dobiju priliku imati taj model? djecak iz manjeg sela u slavoniji nije za tebe dovoljno dobar i podoban da uziva u NAGRADI? srami se.

slijedece pricas o nekakvom davanju sansi, a sam seres toliko o tome da treba NAGRADU DATI IVANICU  i samim time zatires ikakvu mogucnost drugih sudionika u ravnopravnoj mogucnosti da dobiju NAGRADU..ah,kakvu nagradu kad je to vasa akcija gdje ste HK besplatni model vec unaprijed dali nekome i iz toga napravili cirkus. ti pricas o davanju sansi???

i onda jos na kraju sebi dozvoljavas uzeti za pravo SUDIONIKA NAGRADNE IGRE vrijedati i isfuravati nekakvo svoje psiholosko profiliranje istoga a cijelo vrijeme zagovaras prevaru nepostenje i nejednakost. ti si se nasao nekoga profilirati? i jos mu savjetujes da se ohladi?

da damire, eto bez rukavica. kako ti mene, i ja tebe ne prepoznajem. iako te i dalje cijenim, kao sto cu i ubuduce, kao modelara i znalca, ipak si malo sada pretjerao a ja ti nisam neki lajbek ili klinac i tebi, kao ni ikome, pa da ti necu odgovoriti ili ostati duzan. i to bez srama ili rukavica. upali si prekidac logika i razum, pa sve procitaj ispocetka. onda napisi odgovor ako ga uopce i imas obraza napisati.

jedino kaj mozes je da se ispricas meni kao sudioniku nagradne igre koju si mi pokvario,  ALI PRIJE SVEGA SVIM SUDIONICIMA NAGRADNE IGRE JER SI NAM SVIMA POKVARIO ZABAVU zagovarajuci nepostenje varanje i licemerje.


eto dragi guru modelarstva, koji si cak dobio i mjesto u mojoj prici, zalosno je da se sve u ovoj usranoj nasoj ovako zavrsava. svadom licemerjem nepostenjem vrijedanjem. a najvise je zanimljivo to kada takvima koji to rade kazes to u lice, oni te vrijedaju kako bi sebi odrzali status i "cist" obraz...

uglavnom, od zabavne i hvale vrijedne akcije i nagradne igre PONOVO ste napravili cirkus i sranje.

BRAVO jos jednom. klap klap. nadam se da cete uzivati u svojim samim sebi dodijeljenim nagradama ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #28
Kolega, vise puta si spomenul glasanje...glasanje je otvoreno, nista nije odluceno. Ocito je samo to da ekipa glasa za klub i jebiga :) (iako klub nije "legalan" natjecatelj u ovoj nagradnoj)

Ponovit cu: NAGRADNE IGRE SE MORAJU ODRZATI PREMA PRAVILIMA UVIJEK.
Naravno, osim ak zelite ovakve idiotne rasprave.

Slazem se s obje strane, klubu i dao deset modela, ali ne na ovaj nacin!!!
Umjesto da prva nagradna prodje kako treba pa da otvorite mogucnost za jos. Ovako samo unistavate tu sansu.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #29
steta je da se klubu iz ivanica ovako proteze ime u ljigavoj prevarantskoj nagradnoj igri. moja slova se nesmiju protumaciti kao napisana protiv kluba.ili ikoga.vec SAMO protiv ovakvog nacina organiziranja i vodenja NAGRADNE igre.

no pametni ce ionako razumijeti moja slova..a drugi..zuj zuj  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.