Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25478 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #150
kruno, drago mi je da pratis pozorno moj modelarski zivot. i sto i koliko sam cega dobio. mozda da si redovitiji na forumu bi zapamtio da je gradjanin sve te poklonjene modele nekoliko puta pohvalio a stare vlasnike spomenuo i iskreno im zahvalio. zelis li i sada da ponovimo lekciju? ili ti je krivo kaj ti nisi dobio poklon? ::)

no uz tvoja TRI posta mogu samo zakljuciti da si jedan od ekipe(skupni modelarski trolovi) kojoj nije jasno sto je postenje i cemu sva ova svada. i to ne prvi puta. vidali smo vec ovdje podosta bespotrebnih rasprava jer neki naprosto izgube kompas i pocnu druge uvjeravati u nesto kaj nema nikakve veze s zdravim mozgom. kao i ova nagradna igra. u kojoj ti organizator napise POSLIJE da su odrezani nepodobni a ti i ekipa pljescete na to.a pravila su bila jasno napisana.

ne,meni nije potreban model, no napisao sam pricu da ga osvojim.ti i ostatak ekipe koja nije mrdnula prstom to ionako ne razumijete.pa stoga i trabunjate sranja sada, a zaboravili ste sustinu svega-ovo je bila FACKING NAGRADNA IGRA s pravom sudjelovanja svih. da je pisalo-sirotinja,trube,klubovi i ostalo vjerujem da od 15 prica nebi bilo ni pet. kao ni moje jer ako sam manje vrijedan zbog toga kaj radim, onda vas zaista nabijem u pak. bez stida i srama.

uostalom,u drugoj temi rekoh da odustajem od ovakvih rasprava. nazalost,na svaki spomen mojeg imena cu uzvratiti no ukljucivati se vise necu.ionako je bespotrebno i beskorisno jer se nista nece promijeniti.nazalost.

a vi zapljescite na hvale vrijednu inicijativu uzdizanja postenja, zalaganja, i nagradivanja. bravo!
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #151
I TO JE TO,pa disu sad svi veliki modelari...tu ih je puno bilo,pisali ste da treba pomoc klincima i nesto im dat za pocetak...nema vas,sta se samo znate svadat??a gdje je taj klub iz ivanica,pa tamo ima puno modelara sa puno modela,mislim ima vas svugdje,pa dajte nek se klinci jave tu na forumu ili napravite rubriku POKLANJAM POCETNICIMA,ili cete i dalje pametovat i svadat se,mene bi bilo sram imat 20 modela a da ne poklonim bar onaj koji nije nikad u zraku.....ili vam nije fora dat klincu model jel pred djetetom necete ispast pametni....ili ste prevelika djeca da nekom poklonite model...ili prop ili bateriju ili bilo sta...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #152
Klinci koje stvarno zanima modelarstvo mogu sami usparat stotinjak ojra i sklepat nesto sto leti,(nitko me ne moze uvjerit u suprotno) ,iz osobnih iskustava znam da kad nekom nesto poklonis taj to ne cijeni kao da je sam to zaradio

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #153
eto vidis,slucajno znam jednog klinca koji krpa zagija da puknes od smijeha ali kad vidim da je malo malo kod domovinskog mosta i da je uporan kako mu nebi pomogao,dao sam mu hrpu djelova,mali je zainteresiran i nije nezahvalan,ne kazem da su svi takvi ali ima ih,ali ja bi da wespen ili netko napravi temu poklanjam nekome kome treba...zanima me koliko ce vas pametnih sudjelovat u toj temi....vjerujem da je svakome gust letjet neki model pa da omogucimo nekima da i oni polete.....nitko nece propast za propeler ili spiner...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #154
druga je to stvar kada ti konkretno nekome pomazes ,a sasvim nesto drugo kad bi ti se tu na forumu poceli javljat neki stari lakomci koji bi sve mukte

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #155
btw veliki dio klinaca ima mobitele po par soma kuna ,a gledaju kak bi iscigancili bilo sto

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #156
Ja sam samo popizdio jel je ova nagradna igra od pocetka prevara!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #157
Mozda i je prevara ali je nevjerojatno koliko se teskih rijeci iznijelo u ovoj temi

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #158
a ima i tu nesto,kad vidim ove sto imaju puno modela kako se trgaju za neki komad stiropora nista se nebi cudio,ali eto,opet bi nekome htjeo pomoc,kod domovinskog cesto naletim na nekog tko uopce nije na forumu,covjek ni ne zna za ovaj forum,morate se pocet normalno ponasat,ako djeca kojoj toliko hocete pomoc budu citala ovo i ovakva sranja kakav ce oni dobiti dojam o nama i o toliko pametovanja nikakve koristi,wespen brate trebao si znat da ovdje ima i velike djece i da ce izbit svada,neki su pohlepni a neki stvarno nemaju....tesko je razlikovat....

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #159
Drug moj pokusavam biti razuman i smatram da ces nekom klincu ipak vise pomoci dobrim savjetom nego komadicem stiropora ili spinercicem od par kuna

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #160
Sve te prepirke i prenamganja tko ima većeg i to su gluposti za djecu, i ulzalud potrošeno vrijeme. Cilj foruma je djelit svoje znanje sa drugima ili da učiš od drugih, a ne da soliš pamet ostalim članovima kako su glupi ovakvi ili onakvi. Ako nemaš pametnog niš za reć bolje da se šuti, ako si budala bolje da šutiš i smatraju te budalom jer ako progovoriš otkoniš svaku sumnju... A za sve koji vrijeđaju javno ima opcija ban i amen...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #161
Ako vam je toliko stalo do svega da vidim kako pokrecete nesto konstruktivno....
Poklonite nekom jedan od svojih 300 modela koji vise po policama, vodite klince na livadu i natjecanja, pomognite nekome nauciti letjeti, pokrenite klub.... ima toliko nacina.

eto vidis,slucajno znam jednog klinca koji krpa zagija da puknes od smijeha ali kad vidim da je malo malo kod domovinskog mosta i da je uporan kako mu nebi pomogao,dao sam mu hrpu djelova,mali je zainteresiran i nije nezahvalan,ne kazem da su svi takvi ali ima ih,ali ja bi da wespen ili netko napravi temu poklanjam nekome kome treba...zanima me koliko ce vas pametnih sudjelovat u toj temi....vjerujem da je svakome gust letjet neki model pa da omogucimo nekima da i oni polete.....nitko nece propast za propeler ili spiner...

eto, odradeno. tema otvorena, jedan model poklonjen, vidjet cemo koliko ce ovih supertruper dusebriznika posjetiti temu ili cak stovise sudjelovati u njoj..a i klubova..koji te se odreknu u sekundi  ::)

pa, stoga, dakle, eto...tema http://www.flyfreak.net/nasforum/poklanjam-13457/

a ova modelarska sramota ce se valjda obrisati iz forumskih anala iako bi bilo dobro ostaviti je za buduce generacije da vide tko i kako razmislja i cijeni postenje i zalaganje.ili poput ovih koji ispuzaju odjednom prepuni pameti kojom osvijetle put nama ostalima koji zivimo u mraku...no, ja iako davno otidoh iz ove sprdacine opet su me neke spodobe uvukle ovdje..ajme zaista bi neki trebali pocet fukat pa da se saberu malo...ajde vise me ne spominjite u ovoj temi. pliz  :-\
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #162

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.