Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25287 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #30
naravno da odgovor ovog tipa sam i ocekivao. "pises kao i uvijek i ne dira me".

naravno da ne kada ne razumijes kaj pise. a i treba karakter za priznati kada si u krivu. ili kada bi se trebalo ispricati. kenjavis o istresanju a prvi se istreses i onda to bacas na druge. sto si se srozo damire, nebi covjek rekao...

uzivaj u svojem glasu kojeg si posteno dao.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #31
Pa dajte ekipa sto ste se svi tako nalozili na prepucavanje, hobby i vezano na njega bi trebao biti gust a ne gorcina. Ostavite te spike za posao, zene, punice i ostala zla...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #32
Dag da te zena vidi :D

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #33
Pa dajte ekipa sto ste se svi tako nalozili na prepucavanje, hobby i vezano na njega bi trebao biti gust a ne gorcina. Ostavite te spike za posao, zene, punice i ostala zla...

To

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #34
Predlazem combat na livadi :D
Vi odaberite ko koga predstavlja i idemo. HK ce biti odusevljen a klikovi ce rasti i rasti...

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #35
daglas,slazem se s tobom. no ovdje se radi o javnom ukazivanju na nepravdu i nepostenje. nekima to ne pase, a znamo da istina boli, pa stoga i prepucavanje. to je jedini razlog ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #36
Ja sam vam edi vec me vecina zna evo moj stav prema ovome nagradna igra je za jednog čovjeka ne za klub onda bi se trebalo zvati "klubovska nagradna igra" nije to što nisam ja dobio nisam se ni malo nadao nagradi ali ovo ukazuje na stanje u Hrvatskoj kakvo je stanje u Hrvatskoj politici svako vara tako i varaju  odgovorni za ovu nagradnu igru (kao),.
nisam ni mislio da čete skuplji avion pokloniti nekom sretniku nego cete ga pokloniti kako ste se dogovorili prevarom ...stvarno je to žalosno,..

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #37
Tek sada pregledas ove stranice i pogledah ove svadje i rasprave.

Svi smo se prijavili naravno da dobijemo ovu nagradu,a i svi znamo samo ce jedan dobit.  :)

Ovo oko personalnog i klubskog glasanja,to je jedina bitna stvar.
Po meni,anketa za Klub IG nije trebala biti postavljena u ovoj nagradnoj igri,a ima vise razloga..   >:(
Nigdje ne vidim korisnik po ima Klub modelara Ivanic Grada ?
Nigdje nisam vidio da je ovo klubsko natjecanje?

Naravno nas postovani kolega gradjanin je ovdje sam sebe prijavio odakle je i on imao mogucnost prisustvoanju anketi,ali nadlezeni je izabrao druge.  8)
Uostalom,tema je trebala biti vise bolje informirana i lagodnije odradjena.(Trebao je biti lock iza svih postova za nagradnu igru  ;D )

Sve u svemu,ovak je kak i je tak da sretno svima.


P.S: Ako netko ima viska pokvarenih modela,pokvarene elektronike ili cak isprave odakle bi je mogao pokloniti ako se mozete javiti preko PMa posto cemo ja i moj kolega modernwarfare u koliko budemo u mogucnosti ponovno otvoriti Aeroklub "KRILA POSAVINE" .
Naravno,otvoriti cemo ga kao Modelarski klub - Krila Posavine ukoliko budemo u mogucnosti radi ostale modelarske opreme.(Papire za Aeroklub vec imamo i cekat moramo jos da se nadje par ljudi te da zatrazimo koju financijsku/materijalnu pomoc od nade Opcije.  :D


LP,
Marko.


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #38
Uvrstite Gradjaninovu pricu u anketu!!!

Oprostite, ali netko tko nije napisao pricu nema mjesta u ovoj nagradnoj.
Sve ja vas postujem, pogotovo vas Diogene, odgojili ste me letacki i naucili skoro sve sto znam. Idemo skuplja donacije za klub, predlazem soma kuna za dva Bixlera.

PUNO pametnija opcija.
Tko se slaze samnom ljudi?
Da cujemo misljenja?

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #39
Stvarno nije kasno da ispravite greske! Naprimjer gradjanina ubacite u anketu, a modelare iz ivanica uklonite, posto nemaju ni pricu!

A vi Diogen stvarno niste u redu, serete meni, a u stvari ne zelite priznati da su se pravila zaobisla i opet zagovarate to da bi neki klinci to trebali dobiti! Sada objasnite gdje su ti klinci? gdje je prica od tog kluba?
Ne kuzim vas!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #40
Stvarno nije kasno da ispravite greske! Naprimjer gradjanina ubacite u anketu, a modelare iz ivanica uklonite, posto nemaju ni pricu!

A vi Diogen stvarno niste u redu, serete meni, a u stvari ne zelite priznati da su se pravila zaobisla i opet zagovarate to da bi neki klinci to trebali dobiti! Sada objasnite gdje su ti klinci? gdje je prica od tog kluba?
Ne kuzim vas!
coljo molim vas sto vi imate protiv nas ako je ovo bilo upuceno nama? marko je samo fino upito ako netko ima voljan pomoc,nigdje nije ni napiso da se nama da dynamic-s mene taj model da vam kazem iskreno ne zanima nit ga zelim kad vidim kakve probleme proizvodi ovdje! Nije lijepo od vas se svađat radi nekog modelcica glupog,ko ga dobije nek ga dobije i .Zna se tko je moderator i tko odlucuje o svemu,toliko od mene
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #41
Ma ne svadjamo se uopce oko modelcica.
Tj. ja se uopce ne svadjam, samo kazem da igra nije po pravilima a ja volim igre po pravilima :D

Svi ovi ljudi ce se nasmijesiti jedni drugima na livadi, podruziti i popiti pivo.

Ajmo razmisljati o lijepim stvarima, recimo letenjuuu :)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #42
Ma ne svadjamo se uopce oko modelcica.
Tj. ja se uopce ne svadjam, samo kazem da igra nije po pravilima a ja volim igre po pravilima :D

Svi ovi ljudi ce se nasmijesiti jedni drugima na livadi, podruziti i popiti pivo.

Ajmo razmisljati o lijepim stvarima, recimo letenjuuu :)
ma dobro ti,za tebe znam da se uvijek za*ebaes :D :P
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #43
Ja sam vam edi vec me vecina zna evo moj stav prema ovome nagradna igra je za jednog čovjeka ne za klub onda bi se trebalo zvati "klubovska nagradna igra" nije to što nisam ja dobio nisam se ni malo nadao nagradi ali ovo ukazuje na stanje u Hrvatskoj kakvo je stanje u Hrvatskoj politici svako vara tako i varaju  odgovorni za ovu nagradnu igru (kao),.
nisam ni mislio da čete skuplji avion pokloniti nekom sretniku nego cete ga pokloniti kako ste se dogovorili prevarom ...stvarno je to žalosno,..

Uzeo si mi rijeci iz Usta !

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #44
Black ops! protiv tebe i Marka nemam nis protiv, nit sam vas spomenuo isto kao sto nemam nis tu protiv nikoga!

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.