Skip to main content

Topic: art-tech diamond 600 (Read 4842 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

art-tech diamond 600

Pozzz...  kupio sam ovaj model  http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/Art%252dTech-Diamond-600-EP.html , pošto sam početnik, skršio sam ga odmah isti dan, puknuo je na 4 djela. uspio sam ga skrpati i leti sad, još učim na njemu. sad me zanima, počeo bi i ja raditi modele, pročitao sam da je najbolje početi sa Zagijem. Sad me zanima ovo, dok totalno skrsim ovaj model, nebi trebao biti problem djelove preseliti na neki drugi model(ako ga napravim), da li sam u pravu, imam neke osnove, dosta sam i tu na forumu procitao...  da li mi netko moze reci nesto i o toj stanici, citao sam nesto o programiranju i te stvari, u zadnje vrijeme me to sve skupa počelo interesirati i ako ostane ko i sad, razmišljam da se ozbiljnije počnem time baviti...  
Da. :D

Odg: art-tech diamond 600

Reply #1
Za tu lovu mogao si kupiti :
- vrlo dobru početničku 2.4ghz stanicu s prijemnikom
- esc, motor, par propelera, 2-3 servića
- šteku izoflora, 5-6 aero selotejpa, glue gun u Ofertisimi
- pojest čevape, popit pivo
- naučit nešto o ovom hobiju dok ti ne stignu dijelovi..
- izradit hrpu depronaca i dobro se zabavit...

Ali nisi jedini koji voli učit na svojim greškama... 8)
Poslikaj 'drob' iz aviona da vidimo na što sliči pa ćemo zaključiti da li je
To moguće iskoristit...
Lp

Odg: art-tech diamond 600

Reply #2
..pa, gledaj, avion još leti... nekako sam ga pokrpao i ne bi volio da to itko vidi... :D
..sad sam samo mislio, ako ga totalno skršim (pošto razmišljam o  tome da počnem radit modele), da iskoristim stanicu prijamnik i djelove za neki drugi model!
Da. :D

Odg: art-tech diamond 600

Reply #3
da pogodim nisi igrao nikako simulator?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: art-tech diamond 600

Reply #4
Nee... al sam ga danas vozio, iz 2-3 poletio i vozim ga 10 min, nije neki problem, samo sto je sav poljepljen vec nakon tri dana kak je stigao ...  i dosta vuce na lijevo dok je u zraku :D
Da. :D

Odg: art-tech diamond 600

Reply #5
a pogadam da nisi bas ni forum previse citao  :-\
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: art-tech diamond 600

Reply #6
kako god..ide zima, taman da se lijepo pripremis za proljece. i ukrades zimi pokoji lijepi dan.

prije svega, ako si nasao icega sebi lijepoga buljeci u nebo za svojim modelom, NE odustaj. iako je tesko, boli i dusa i novcanik kad tresnes o livadu, sve to nikako ne moze umanjiti zabavu i veselje modelarstva. kada ti jednom legne. narkotik. žešči.

prati oglase, NE zaljeci se s kupnjom, CITAJ i informiraj se, UCI na tudim/nasim greskama. i to ti je vec dovoljno za start. cak i previse.

polako i ne zuri..imas cijeli zivot za modelarstvo.

sretno. i naravno, kaj ne znas, PITAJ. nije sramota. pa i bubnut glupost. svi smo ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: art-tech diamond 600

Reply #7
Nisam, necu lagat. U subotu sam na fejsu naletio na tu stranicu di reklamiraju prodaju rc aviona i to. Do nedjelje sam pronjuskao malo o tomee i vec u pon sam narucio ga. Kasnije sam malo dublje proucavao i naletio jucer na ovaj forum. To je moja prica. No, da se razumije, nije ovo hir, jos kad sam bio mali u ludbregu kod svetista ovi lete s onim jedrilicama, od nekad sam ja  Zainteresiran za to, no nikad nisam imao love da kupim, sad sam naletio i na blef kupio, i polomio, i nema veze, ak necu naucit sam izradivat, a vozit ce mi se... kupit cu drugi. ;)
Da. :D

Odg: art-tech diamond 600

Reply #8
Gradjanine Hvala na podrsci... :D  Kako kazes, pokusat cu se pripremit i noravno da necu odustat. 
Da. :D

Odg: art-tech diamond 600

Reply #9
Gdje živiš?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: art-tech diamond 600

Reply #10
Da mozda da doletis malo na livadu vikendom pa cujes par stvari iz prve, druge i treće ruke? :)

Odg: art-tech diamond 600

Reply #11
nemoj kupovat,pravi sebi to je prava stvar  8)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: art-tech diamond 600

Reply #12
Baš to, ak si iz Zagreba, dođeš na Holtikulturu i sve ti objasnimo pokažemo, damo ti da letiš prek trenera i tak.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: art-tech diamond 600

Reply #13
zero2cool
 odi do dečki u ludbregu
svaki petak u 5 su tamo u klubu u staroj vojarni
i sve ćeš znati jako brzo
ekipa je više nego ok
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: art-tech diamond 600

Reply #14
U blizini ludbrega... kojih 10 km dalje... razmisljao sam o tome, jel, da samo tak dojdem do njih i velim da mi daju vozit?! :D   otici cu cim nadem vremena...
Da. :D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.