Skip to main content

Topic: art-tech diamond 600 (Read 4874 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: art-tech diamond 600

Reply #15
ne odmah voziti iako je i to moguće ali dobiti ćeš najučinkovitiju pomoć da kvalitetno letiš, naučiš i uživaš u ovom hobiju
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: art-tech diamond 600

Reply #16
Totalno sam fasciniran jednostavnoscu i nacinu na koji deci na youtubeu rade modele i svime sto sam procitao na forumu da sam odlucio pokusati vec danas krenuti pokusati napraviti neki model. Nemojte me obeshrabrivati da sam prerano krenuo, neka, ne mora cak ni letjeti, ni 2,3,5... bitno da ja pokusam i udem u stos. Sad mi je bitno  samo da napravim trup, krila i rep, samo da uhvatim stos, da vidim kak izgleda to... :D radit cu model naveden u naslovu,  Samo vecih dimenzija ne izgleda prekomplicirano... ako koga interesira mogu i slike stavljat Kak ce trci radjna. No molim i pomoc, na kaj trebam paziti i to... :D
Da. :D

Odg: art-tech diamond 600

Reply #17
Imam pitanje.  Znači,  za sad još nisam spreman ulagati u prijamnike, motore i servoe, istina ni ne razumijem još točno kaj sve pričate tu na forumu i kak točno kombinirate te djelove, ali vjerojatno cu shvatiti s vremenom. no ono kaj me zanima jeste ova stanica što dolazi s navedenim modelom, kolko to vrijedi (nisam nigdje mogao ništa pronači o njoj...pa i nije vjerojatno baš nešto) dakle zanima me, pričate da uparujete jednu s više modela, tj. prijamnika. jel moguče to i s ovom stanicom? mislim, za početak, nisam još sprman plaćat za nešto bolje, mislim da mi ni nije potrebno, dok ne pokušam napraviti svoj model i poletim s njim. Još me zanima da ja sve s navedenog (modela kojeg sam kupio) samo premjestim na neki svoj model(koji cu u buducnosti napraviti) i dali če to funkcionirati... pa ako bude, i ako če taj model letjeti, vjerojatno ču onda s vremenom početi i bolje djelove kupovati, servoe, prijemnik itd... no, da li ču onda morat i drugu stanicu kupit ili cu moc uparit taj prijamnik (koji ču kasnije kupiti) i ovu sadašnju stanicu.   Ako netko može odgovorit. :) 
Da. :D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.