Skip to main content

Topic: Pomoć oko odabira setupa(Zagi) (Read 17344 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #15

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #16
oke ti je stanica,cudno mi sto nikad prije za nju cuo nisam  ??? nisu bas dobra serva al posluzit ce  :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #17
Ma dobra su serva ali nemoj ocekivati da ce izdrzat neke padove (cak i lakše)...problem na Zagiju je što su pokretne površine dosta izložene "vanjskim" uvjetima, tj. udarcima od zemlju i ostalo (a površine su relativno velike). Zato je bolje uzet neke MG servače, ima dobrih za koji dolar više iako će te i ovo poslati u zrak bez problema :)

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #18
Ma dobra su serva ali nemoj ocekivati da ce izdrzat neke padove (cak i lakše)...problem na Zagiju je što su pokretne površine dosta izložene "vanjskim" uvjetima, tj. udarcima od zemlju i ostalo (a površine su relativno velike). Zato je bolje uzet neke MG servače, ima dobrih za koji dolar više iako će te i ovo poslati u zrak bez problema :)
ne samo na zagiju nego na svemu je bolje mg koristit al izuzetno na njemu
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #19
Ma dobra su serva ali nemoj ocekivati da ce izdrzat neke padove (cak i lakše)...problem na Zagiju je što su pokretne površine dosta izložene "vanjskim" uvjetima, tj. udarcima od zemlju i ostalo (a površine su relativno velike). Zato je bolje uzet neke MG servače, ima dobrih za koji dolar više iako će te i ovo poslati u zrak bez problema :)
ne samo na zagiju nego na svemu je bolje mg koristit al izuzetno na njemu

Nije bolje na svemu jer su sporiji i teži, ali ok kužim što želiš reći.

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #20
Mislim da će servaći poslužit svrsi za moj prvi  Zagić a ako se nešto strga onda ću naravno kupit nešto jače,hvala na prijedlozima :) .Malo sam isprobavo stanicu kod prijatelja i izgleda da ću morat to malo programirat ::) ,radi sve, ali kanali su izmiješani tj. nije onako kako ja želim da ima kontrolu nad servaćima ,za motor je ok, ali za servaće nije  ::)

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #21
Apsolutno je normalno da trebaš podešavati stanicu. Ako ništa drugo možeš promijeniti kanale na samom receiveru (uštekaš u drugu rupu jednostavno) - kod SVAKOG testiranja skini prop! Nemoj da bude razbijenih vaza ili posječenih prstića :D

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #22
Apsolutno je normalno da trebaš podešavati stanicu. Ako ništa drugo možeš promijeniti kanale na samom receiveru (uštekaš u drugu rupu jednostavno) - kod SVAKOG testiranja skini prop! Nemoj da bude razbijenih vaza ili posječenih prstića :D
Za sada ništa od masakra propom ;D nadam se da ih nebude, čak ni potrganih propova po livadi :D ,a ovo sa štelanjem kanala će biti kad mi stigne paket sa HobbyKinga,bitno da mi je ova stanica ispravna   :) ,još jednom hvala Zed na oglasu koji postavio umjesto mene,u kratkom roku sam je nabavio čak i po prihvatljivoj cijeni,mislim da vrijedi toliko :) 300 kuna je ok :) sa recieverom :)



Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #25
Da neotvaram novi topic napisat ću ovdje.Trebam nekog tko kuži ovu stanicu,prvo dali ta stanica se može ručno znači bez PC-a konfiguirati za ZAGI-ja ,znači onaj mix da kad ja povučem palicu gore ili dolje da oba dva serva okreču se prema gore i dolje i kad povučem palicu lijevo ili desno da imaju okretanje tako da se jedno krilce spušta a jedno diže ili obrnuto,znači skretanje.Mislim da bi znalci trebali znati,jedino ako se ova stanica nemože posložiti ručnoi nego samo preko PC-a ili se varam.Hvala



Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #28
Ekipa jel ima tko kabel da posudi da slozimo covjeku prvi setup?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.