Skip to main content

Topic: Pomoć oko odabira setupa(Zagi) (Read 17498 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #30
Mislim glupo mi je malo sto ti je covjek prodao stanicu bez kabela za programiranje ali ajd'.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #31
Ubaci se kod zeda za HK eu werhous pa stigne za tjedan dana kad se narući.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #32
Mislim glupo mi je malo sto ti je covjek prodao stanicu bez kabela za programiranje ali ajd'.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
kaže da ga nije ni imao ali da postoji za kupit,a kaj ćeš,strpit ću se malo dok ga nenabavim,nije toliko hitno jer mislim tek na proljeće letjet a za sada da malo učim kako se što programira i što ću još trebat.Trenutno sada me ulovila malo ta manija pa reko da idem taj mix probat složit ali baš nejde čak ni sa uputama,valjda sam malo glup ali šta ćeš ,netko će se valjda nać tko ju zna programirat ,možda se i da složit ručno bez PC-a ali meni to neide.Htio sam danas doć na Jankomir sa tom stanicom i ovim kompletom da mi netko to malo pokaže kako se programira.I upute ću sada ić isprintat tako da ih ako bude prilike pokažem nekome da vidi i da mi malo objasni meni je ovo nejasno.

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #33
Budemo probali kad dodjes na livadu.
Mislio sam da gori pod nogama...jako je lijepo letit po snijegu, znas :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #34
Budemo probali kad dodjes na livadu.
Mislio sam da gori pod nogama...jako je lijepo letit po snijegu, znas :)


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
nije toliko hitno,nego reko idem pitat,možda neko ima neku sličnu ili možda istu stanicu pa da zna kako se programira,BTW: Hvala na bilo kakvoj pomoći i ovo je bilo dovoljno

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #35
Samo da javim,misterij ove stanice je riješen,nakon sat vremena interneta(upute, itd)  i sat vremena stiskanja gumbića  po stanici napokon sam otkrio što su ove skračenice na ekranu  i kako treba gumbe stiskati i kako se to naravno prilagođava.Uspio sam dobiti delta mix opciju za Zagija. :) .Za stanicu nije potreban kabel ,može se i bez kabla uštimati.Svima hvala na pomoći. :)

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #36
Drago mi je da je uspjelo!

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #37
Drago mi je da je uspjelo!
I meni,nego upute su toliko blesavo poredane da stvarno moraš pažljivo ih pratit i sam kombinirat  i uz to držat stanicu u rukama i čitat sa ekrana(nisam stigo isprintat) i isprobavat jedno po jedno.I da naravno da sam vjerojatno potrošio baterije u stanici,piše da su na 7.2 V a trebale bi biti na 12 V ,alarm mi već svira na 9.9 V,počeo mi je ekran blicat a i nije više bilo prijema između stanice i recivera(ništa neradi) ,valjda je to problem ili stvar u nećem drugom??????I da na reciveru blinka lampica a nesvijetli kao inače konstantno,znači kad je spojena sa stanicom?????????

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #38
kakva ti je batka u stanici?
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #39
Za sada su 8 komada po 1.5 V AA baterije,danas sam ih promijenio ali moram i Li-Po bateriju napunit jer izgleda da je i ona prazna,piše u uputama da za reciver  nesmije pasti ispod 4.5 V . On i dalje svijetli (blinka) znači da nešto struje ima u bateriji ali nedovoljno za spajanje sa stanicom.Valjda sam u pravu????

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #40
Vrlo vjerojatno :)


Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #42
Moze bit da je zbog batke, a moze biti da su se rasparili prijemnik i odasiljac (potrebno ih je bindati). Ajde lagano bez panike, napuni tu lipicu pa cemo dalje lako. Nije dobro da dugo stoji jako prazna.

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #43
Moze bit da je zbog batke, a moze biti da su se rasparili prijemnik i odasiljac (potrebno ih je bindati). Ajde lagano bez panike, napuni tu lipicu pa cemo dalje lako. Nije dobro da dugo stoji jako prazna.
Čim je napunim odmah idem to ponovo isprobat,nadam se da će sve proć ok ?????Nema kaj drugo biti osim baterije ?????

Odg: Pomoć oko odabira setupa(Zagi)

Reply #44
Začudio bi se ti kolko stvari može bit osim baterije.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.