Skip to main content

Topic: X525 V3 quadcopter (Read 34855 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

X525 V3 quadcopter

Pozdrav, nakon dugo citanja odlucio sam se baciti u samogradnju jednog quadcoptera. Mislio sam prije letiti sa necim poput t-rexa 450 al mi se cini da za to jos trebam vremena na simulatoru( zasad imam iskustva sa avionima).

Frame bi bio http://hobbyking.com/hobbyking/store/__22800__Hobbyking_X525_V3_Glass_Fiber_Quadcopter_Frame_600mm.html

Namjena samog quada je osnovno letenje oko kuće i zabava, nikakve akrobacije dok se ne sprijateljimo...A u daljnjem razvoju isao bi na FPV...

Pitanje za znalce, motori i esc-i...Dali da gledam ovo sto se nudi na linku od frame-a ili mogu nesto drugo kombinirati. Što preporučujete za početak?
Lp,
Alex


Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #2
Planirao sam kk2 ali je na backorderu. Ne zelim kupovati nista gotovo, nego bas sloziti svoj quad. Posto krecem od nule ovako je zabavnije a i nesto cu nauciti.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #3
nista ti tamo nije slozeno dobijes kutiju sa hrpom vida i djelova i sam slazes



Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #6
Jel se isplati uzimati onaj power board od hobbkinga?
Dal je za pocetak dovoljno uzet plasticne propelere?
Lp,
Alex


Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #8
Naručena KK2.1
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #9
Stigao frame danas. Motori i regleri su tu, frame je tu....cekam kk, i baterije....

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #10
Nema se šta čekat....sklapaj to čudo.....u međuvremenu doći će i ostalo.... :)

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #11
Ako nadem vremena danas cu barem frame sastavit i motore sloziti.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #12
Stigao frame, slike u prilogu...
Namotirani motori i regleri(4tm). Cekam KK 2.1 i baterije da mozemo dalje nastaviti.
Frame bez motora i reglera je tezak 330g, a sa motorima i reglerima 550g...Mislim da ce ukupno biti oko 1200g.







Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #13
Odlično,samo naprijed....

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #14
Stigli servo nastavci naruceni 21.01. Jos i dalje cekam KK koja je narucena 7.1.
Lp,
Alex