Skip to main content

Topic: X525 V3 quadcopter (Read 35040 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #180
Uzmeš lak za nokte od žene, mame, ljubavnice idt. i s njim izbalansiraš prop, bar ja tako radim.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #181
U manjku love, čovjek može jedino trošiti struju, puniti batke i letiti....
Jučer sam prvi put dosegnuo 90m visine po logu od APM.  Zabavno je kako quad ide gore, al prava muka ga je spustiti dolje. Toliko ljulja da to nisu istine.... Eto, tek toliko da se malo pohvalim.
Posudio sam nekakvu full HD kameru pa možda padne koja fotka ili video ovih dana ako nebude jako puhalo...
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #182
A to i radim zasad, idem lijevo desno.... Hehehehe... Bit ce lakse kad cu imat video prijenos.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #183
Slusam preporuke, imao sam laksi pad, pa mislim zamjeniti ruke na x666 framu sa 15x15mm sipkama. Jel da busim rupe za one nosace motora ili da iskoristim nosace motora od framea?
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #184
Nakon duge pauze prelazim na novi frame JAZZ FPV. Setup ostaje isti NTM 1200kv, APM 2.6 FC i to je to. Propsi su 10x4.5 a flight time ćemo vidjeti ovisno o baterijama i ukupnoj težini.
Lp,
Alex

Odg: X525 V3 quadcopter

Reply #185
Pozdrav ekipa, nakon dugoooooo vremena odlučio sam oživjeti ovu temu i letjelicu.


Nisam stvarno dugo pratio multirotor svijet pa me zanima prijedlog za JAZZ FPV frame setup.
Znaci trebam prijedlog za motore, ESC-ove i propse, s tim da od batki imam na raspolaganju 2200 45C.
Hvala unaprijed na prijedlozima i ponudama.
Lp,
Alex