Skip to main content

Topic: akcija u LIDL-u ! ! ! (Read 29507 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

akcija u LIDL-u ! ! !

modelarska brusilica PARKSIDE za samo 180kn, akcija je od danas 16. pa do neznam kad... ja kupio :)

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #1
radi !

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #2
Imam istu vec par godina sa dodatnim nastavcima i sluzi dobro. Da je malo jaca bila bi jos bolja.
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #3
da ti skratim buduce muke, rastavi ju i promijeni lezajeve s malo kvalitetnijima, ili jednostavno kupi vise komada, jer su ovi katastrofa. cijelu brusilicu tresu  ;D

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #4
radi super

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #5
Kod mene su lezajevi ok i ne trese kao sto kazes i nakon dosta rada sa njom
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #6
pa nije valjda da sam baksuz  :D , nemam pojma, mozda je mog slagao neki coravi kinez  ;D

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #7
Na mojoj je pregorio motorić, pa ako je nekom nešto drugo otišlo, ja bih kupio motorić.

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #8
inace kupujem te razne stvarcice iz lidla, al ovaj dremel me bas zeznuo s tim lezajevima, a nije da sam ga pretjerano koristio..

jel imas sliku motora? mozda ti imam doma koji...

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #9
Pa ako ti nije proslo 3 g. jos ti vrijedi garancija jel parkside daje 3.g. garancije
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #10
e jbg star je koji mjesec manje, ali nemam račun.
Inače, ja sam s tim dremelom čuda radio. Bušio sam aluminij i željezo sa svrdlom fi 3 mm, razno tvrdo drvo,  M 3 vijke rezao njime....stvarno sam ga zlostavljao do kraja, a jedina mi je zamjerka onaj spiralni kabel. Stalno je negdje pucao ispod izolacije i dremel je gubio kontakt....kad sam to zamijenio nekim dvožilnim kabelom s otpada, sve 5.


Ovo vam preporučam da si nabavite za njega, jer je stvarno korisno za skraćivanje vijaka i ostalo :


http://www.ebay.com/itm/10PC-Dia-20mm-Diamond-Grinding-Slice-Dremel-Cutting-Discs-for-Rotary-tools-/131320337852?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e934d55bc


a ovo je motorić koji trebam :


osovina je fi 2,25 mm




Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #12
dobar je, služi svrsi... danas sam nešto sitno s njim radio, niti trese ni ništa, jedina zamjerka je što je malo slab ali malo strpljenja i sve će odraditi, jebiga nije DREMEL nego PARKSIDE, možda neki brushless motor paše, treba potražiti malo

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #13
Ja sam s njim busio sper 5mm debel i 6mm rupe, i busi kao lud, ne treba biti nista jaci, niti brzi!

Za sve jace se koristi busilica!


Da je bolji, nebi valjao!

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #14
tak je ! ! !

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.