Skip to main content

Topic: akcija u LIDL-u ! ! ! (Read 29551 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #30
imaš ti?

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #31
Moram pogledati!


Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #33
Od 02.03. (pon) ljepljiva folija 12.99kn. Ima različiti uzoraka, i debljina je različita pa 'ko voli nek izvoli ;) .
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #34
bravo kolega!
to če biti dernek

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #35
Od 02.03. (pon) ljepljiva folija 12.99kn. Ima različiti uzoraka, i debljina je različita pa 'ko voli nek izvoli ;) .
Kakva je to folija,za krila?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #36
oracover hehehe


Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #38
Jel bi poslužilo za zagija obložiti?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #39
DA, samo ju moraš izrezati na trake od jedno 5,6 cm širine i pravilno obljepljivati zagi, kao da radiš sa onom trakom za obljepljivanje. Na taj način nema ništa gužvanja.....ovo je bio moj zagi rtf težine 491 g s lipo 2200mAh

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #40
Hvala!
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #41
Od pon. 30.03. pištolj za vruće lijepljenje 60kn. Osobno ga nemam pa ne mogu ništa reći o kvaliteti, vidim da mnogi koriste za ljepljenje pa je ovo čisto informativno ;)
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?action=showDetail&id=15350
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #42
Ja san uzea neki od einhela ima misec dana i totalno je smece,a znan iz osobnog iskustva,sav alat iz lidla koji san uzea je vrhunski za te pare,tako da cu ovaj pistolj sigurno uzet. Hvala na info  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #43
Ja imam iz lidla onaj zeleni čini mi se da je veći od ovog, a isto je parkside čini mi se, ali već godinama me služi dobro, potrošio sam par kila patrona na njem sigurno!

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #44
Ja san zadnje od alata u njih uzea onaj "industrijski" usisavac za 50e usisava od kamenja do vode,garancija 3 godine. Radi vec godinu dana,neko vrime je radia ko bilge pumpa na brodu mi haha i jos uvik sve u redu  ;D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.