Skip to main content

Topic: akcija u LIDL-u ! ! ! (Read 29509 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #45
dobre su stvari iz lidla, i dosta jeftine znaju biti, šteta što ne prošire asortiman, ja u lidlu kupujem već 20 godina

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #46
tone i tone čokolade sam dopeljao u hrvatsku i prodao

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #47
Od danas u lidlu, srebrne i crne, 50metara, 20kn/kom



Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #48
kupljeno, traka je super i ima je puno, stvarno dugo traje

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #49
Ja san zadnje od alata u njih uzea onaj "industrijski" usisavac za 50e usisava od kamenja do vode,garancija 3 godine. Radi vec godinu dana,neko vrime je radia ko bilge pumpa na brodu mi haha i jos uvik sve u redu  ;D
E to me interesira, baš taj mokro-suhi usisavač: vrijedi li tih 380 kn? Kada brusim balzu, zaserem cijelu radionu, pa bi trebao jedan pouzdani grubi radionički usisavač ? Mislio sam ga montirati u drugu prostoriju, a na zidu napraviti spojnu cijev i prekidač za rad, tako bi mogao usisavati ili spajati alate bez dodatne buke i struje zraka koja samo razbacije piljevinu po radionici?
Damir

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #50
Ja san zadnje od alata u njih uzea onaj "industrijski" usisavac za 50e usisava od kamenja do vode,garancija 3 godine. Radi vec godinu dana,neko vrime je radia ko bilge pumpa na brodu mi haha i jos uvik sve u redu  ;D
E to me interesira, baš taj mokro-suhi usisavač: vrijedi li tih 380 kn? Kada brusim balzu, zaserem cijelu radionu, pa bi trebao jedan pouzdani grubi radionički usisavač ? Mislio sam ga montirati u drugu prostoriju, a na zidu napraviti spojnu cijev i prekidač za rad, tako bi mogao usisavati ili spajati alate bez dodatne buke i struje zraka koja samo razbacije piljevinu po radionici?
Damir


Ja sam unazad godinu dana uzeo nešto slično u Bauhausu, cijenovno tu negdje, jeftin za usisavanje po graži...
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #51
Ako je od parksidea ja ga imam več 3 godine i otišao mi je filter pa imam najlonsku duplu čarapu na njemu i oko 2 litre vode i ne štedim ga nikako. peri-deri. jedina mana kaj moraš stalno mijenjat vodu jel se usmrdi- pa smrdi kad ga upališ ali inače sve pohvale. od prašine knaufa, autokita, farbe i inih gluposti. šlajferica rupes i parkside.
Kaj se tiće utičnice imaš na njemu utičnicu u koju ide utikač od šlajferice pa se pali usisivač čim upališ šlajfericu a kad ugasiš šlajfericu usisivač radi još nekih par sekundi i automatski se gasi..
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #52
ja sam uzeo pred ca godinu dana takvu vrstu od einhella, isto ca 350 kn, za usisavati blatnu vodu (pranje podruma), i kasnije usisavanje prašine u šupi na viksi

uglavnom, stvar je šljakala ko grom

o dugotrajnosti ne mogu govoriti

onaj "filter" od spužve sam naravno odmah potrgao kod montaže, ali ništa što malo duct tape-a nije sredilo :)

za neku "hobi industrijsku namjenu" mislim da će biti odličan, samo uzmi u obzir ovo s vodom, da ju imaš blizu (a imaš ju)




Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #53
dakle sljedeći tjedan imate u lidlu treking cipele, prošle godine sam si kupio i testirao na najjače, u praoni, po snjegu, vodi... odlične su a koštaju 179kn, netko ko ih nebude testirao kao ja bit će još zadovoljniji od mene, preporučujujem svakom

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #54
Možda si sutra netko nešta neđe u Lidlu, ja sigurno hoću. Osto sam bez ljepljive trake, pa povečalo a možda si i metlu kupim da si mogu pomesti radionicu :D :D
http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?id=579
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #55
Uh ja vidim već 5 stvari koje budem uzeo :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #56
Danas sam u Lidlu naletio na vakum-vrečice, 90x120 košta 20kn. Vidim da dosta ljudi vakumira krila i sl. pa ako nekom treba...
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.



akcija u LIDL-u ! ! !

Reply #59


i



[emoji3][emoji6][emoji41]

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.