Skip to main content

Topic: Novak (Read 7553 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Novak

Dakle,ljudi,ovo je možda najgluplje pitanje na forumima,ali sam htio pitati:
1.Dali je moguće  stari elektromotor iz RC Helića staviti u model RC aviona kojeg ja i stari pravimo,ili cu morati narucit bas pravi Elektromotor za RC avione
 :)


Odg: Novak

Reply #1
Bok.Daj nam neke podatke koji je helić u pitanju i neke brojeve od motora ,valjda piše na njemu nešto?  :)

Odg: Novak

Reply #2
Evo sad će,samo da ga rastavim do kraja :D



Odg: Novak

Reply #5
Dakle,ljudi,ovo je možda najgluplje pitanje na forumima,ali sam htio pitati:
1.Dali je moguće  stari elektromotor iz RC Helića staviti u model RC aviona kojeg ja i stari pravimo,ili cu morati narucit bas pravi Elektromotor za RC avione
 :)


  Naravno da možeš, samo ovisi koliko ima motor kV, to jest za koju tipu aviona!

Odg: Novak

Reply #6
Oke,još sam malo njuškao po forumu...
Znači,rastavio sam sve,ali na motoru ništa ne piše...
Drugi problem je kad sam ga probao napuniti,ne svijetli mi ona lampica za punjenje,Rekao je netko da bi trebalo na motoru pisat,a kao što rekoh,na njemu ništa ne piše,a ime helića ne znam jer sam izgubio kutiju pošto je helić star cca 3 godine... :/

Odg: Novak

Reply #7
Koliko sam shvatio to je neki mali kineski helic i ako ga punis s punjačem sigurno nis od tog motorceka! Tebi ipak treba nešto ozbiljnije! Daj neku sliku aviona kojeg radiš i dimenzije, pa ćemo ti reci sto trebaš!

Odg: Novak

Reply #8
Očekivao sam ovakav odgovor,mogao sam i mislit da će bit preslab,tj. radim spitfire,ali dosta mali spitfire,pa me zanimalo jeli ikako moguće nabavit dovoljno jak motor koji stane unutra,promjer krila je oko pola metra :)

Odg: Novak

Reply #9
Naci ce se vec nesto, ali mislim da ako si pocetnik da to onda i nije model za tebe!

Odg: Novak

Reply #10
A ne znam čovječe,ako ne to,sta da napravim?

Odg: Novak

Reply #11
¨Nesto tipa zagija!

Odg: Novak

Reply #12

Odg: Novak

Reply #13
Očekivao sam ovakav odgovor,mogao sam i mislit da će bit preslab,tj. radim spitfire,ali dosta mali spitfire,pa me zanimalo jeli ikako moguće nabavit dovoljno jak motor koji stane unutra,promjer krila je oko pola metra :)


Mali Spitfire od pol metra ?


Ovo je mali Spit ;)


Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Novak

Reply #14
A ne znam čovječe,ako ne to,sta da napravim?
Pa rekli smo ti,prvo se predstavi,onda nam daj neke podatke o heliću ili motoru ili najbolje sliku helića i motora ,jer po tome ćemo najbolje zaključit što je potrebno i dali odgovara.Ovako da mi nagađamo tvoj setup nema smisla i još k tome da ti dajemo slike,mislim nema smisla.Izjasni se u potpunosti da te možemo razumijeti jer ovako samo nagađamo.Sorry na ovome ali eto to je moje mišljenje nabrzinu i ukratko.NHF ;) :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.