Skip to main content

Topic: Zagi. (Read 5542 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zagi.

Dakle,ljudi(da se predstavim da opet ne "banem") Moje ime je Marcel,Dolazim iz manjeg sela,i vidio sam da ljudi kažu daj e za početnike najbolji avion tipa "zagi" (Ništa od  mog Spitfire-a(Svejedno bi ga slupo prvu minutu)) Pa sad,jel mi moze netko malo uputiti u taj tipa aviona,ili jos bolje dati link gdje ima svašta nešto korisno o zagiju,unaprijed hvala.


Odg: Zagi.

Reply #2
Hvala puno :)


Odg: Zagi.

Reply #4
Hvala svima !
I oprostite na ponovnom otvaranju teme(Lijen sam)


Odg: Zagi.

Reply #5
Obična stanica se može spojit na sim?


Odg: Zagi.

Reply #7


Odg: Zagi.

Reply #9
Bok.Drago mi je da imamo novog člana na forumu koji je zainteresiran za ovaj hobby i drago mi je da te privukao Zagi jer stvarno je otporan ,lagan i recimo jeftin za početnika kao što si ti i ja ,jer i ja ga vozim i učim se na njemu,a to mi je ujedno bio i ulaz u RC Hobby.Coljo ti je dao odličan linkani setup za Zagi,jedino što ti fali je naravno izrezana profilirana krila od stiropora i razni šerafići i sitnice  koji će ti biti potrebni kod sklapanja,naravno i alat ;) .Krila od stiropora možeš kupiti kod "Plavi" ,pošalji mu PM u vezi toga,ili od nekih drugih članova ,recimo "Hobbyletač" a i mnogi drugi koji režu ili ručno ili CNC(kompjutorski) krila od  raznih vrsta stiropora i raznih profila i dimenzija.Uglavnom prekopaj forum od A-Ž i čitaj sve što se tiće izrade i nabave tog krila,ima puno informacija na FF forumu ;) .Uživaj i pitaj sve što ti nije jasno ,čak i glupa pitanja su korisna ,uvijek nešto novog saznaš. 8)

Odg: Zagi.

Reply #10
@Coljo:Jel ovaj regler(ESC) YEP 40A koji si preporučio išta valja,si koristio taj ESC i uglavnom dojmovi i tak to,interesira me pa bi htio čuti od onih koji su ga koristili jel vrijedi te novce a ostale stvari?Hvala

Odg: Zagi.

Reply #11
Tesko da i jedan regler prima gas kao ovi yepovi regleri i trpe puno vise nego drugi!

To je medu rijedim reglerima koji se ne pregrijavaju na manjem gasu kao ostali, inace svi ovi ostali regleri se jako griju pod velikim i pod malim gasom dok kod yepa ne!

Odg: Zagi.

Reply #12
Tesko da i jedan regler prima gas kao ovi yepovi regleri i trpe puno vise nego drugi!

To je medu rijedim reglerima koji se ne pregrijavaju na manjem gasu kao ostali, inace svi ovi ostali regleri se jako griju pod velikim i pod malim gasom dok kod yepa ne!
Znači za forsiranje modela tipa Zagi kojeg letiš ko blesav i u raznim režimima  su jako dobri i provjereni?Hvala :)

Odg: Zagi.

Reply #13
Skoro isto kao stari Sentry, samo ovi imaju vise nepotrebnih funkcija :D Odlični regleri!


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.