Skip to main content

Topic: Dilema oko stanica molim pomoc (Read 15480 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #30
DX je smo za istinske znalce.


Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #32
Neoženjene...
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #33
za ljude slobodnog duha,za one koji od stanice traze vise i bolje. ;D


Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #35
Pih, ništa nova! Ja razgovaram sa stanicom, prijemnicima i svim svojim modelima i mogu reči da smo izgradili zdrav i prisan odnos.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša


Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #37
Pih, ništa nova! Ja razgovaram sa stanicom, prijemnicima i svim svojim modelima i mogu reči da smo izgradili zdrav i prisan odnos.

Da naravno, to je uobičajena praksa, .....jednom na livadi jedan moj crveni model se je obratio jednom žutom od SDespot-a i rekao mu: 'Zar i ti dobivaš zapovjedi preko MPX-a', ovaj mu odgovori 'Da'. I tako su se prvo upoznali naši modeli, a onda ja i SDespot !
Damir


Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #39
Prije 18 mjeseci sastali su se u Manili šefovi proizvođača RC stanica, prijemnika i tako tih stvari, da se dogovore oko standarda, frekvencija, 2,4 itd..
U neslužbenom dijelu programa svatko je trebao pokazati svoju vještinu RC letenja...
I tako šef Futabe uzme Futaba stanicu i odleti jedan lijepi akrobatski program...
šef Graupnera uzme Graupner stanicu i odleti sa helićem bolje i od samog Tareqa..
šef Hiteca isto nekaj lijepo odleti sa Hitec stanicom..
a šef Multiplexa uzme neku jeftinu stanicu sa HK i odleti jedan 3D program! :o


Ostali šefovi začuđeni,pitaju ga: 'Pa kako ti šef MPX-a a letiš sa nekom no-name stanicom'?
A on odgovori:' Htio sam biti solidaran, niste ni vi letili sa poštenom stanicom, pa nisam ni ja ' !!


Damir

Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #40
Dobar, dobar  :D :D :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #42
kakvu stanicu koristi gazda?


Odg: Dilema oko stanica molim pomoc

Reply #44
al ima satelitski modul. :D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.