Skip to main content

Topic: Pitanje ? DJI (Read 2696 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje ? DJI

Zanima me kako se kod letenja sa DJI FC40 zna koliko baterija jos ima snage. Zapravo kako se zna koliko je to dovoljno za let. Postoje oni digitalno citaci i vjerovatno letjelica ima one boje koje sugeriraju da je let pri kraju.

Molim vas izađite u susret, diskutirajmo pojasnite mi. Hvala svima i ako je tema vec bila ili ima
negdje na forumu pošaljite mi da obrisem ovu.

Odg: Pitanje ? DJI

Reply #1
Otvorite upute i pogledate ... Inače na bateriji ima indikator stanja napunjenosti a s druge strane lampa koja bojama,paljenjem i gasenjem signalizira sve moguce stvari ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Pitanje ? DJI

Reply #2
Da ne otvaram novi topic. Pitanje isto vezano uz DJI tj. fantome.

Gledam sada cijenu fantoma 2vision+ u Lindingeru gdje dođe 900€ sa dodatnom baterijom. A nedavno je izašao Phantom 3 koji isto toliko dođe u Kopterworxa za 1000€. (bez dodatnog batka).
Razlika između starog i novog modela je 100€ a čini mi se da je ova nova verzija poboljšana dosta u odnosu na stari model.


Ne kužim tako visoku cijenu P2V+.  Skoro sam ga naručio, a sad me P3 zbunio s cijenom  ???



Lindinger: http://shop.lindinger.at/product_info.php?products_id=9717585&language=de
Kopterworx:http://kopterworx.com/dji-phantom-3-advanced.html

Odg: Pitanje ? DJI

Reply #3
Nisam 100%, ali mislim da je P2 i pojeftinio otkad je izašao P3. Razlika između oba je 200Eura ako bolje pogledaš (1099 Eur u Kopterworx-u sa pdv-om)
Ako već planiraš ići u kupovinu, idi na P3. P2 možeš uzet rabljeni za puno manje para ako pratiš oglase.

 

Odg: Pitanje ? DJI

Reply #4
Da, istinu zboriš. Eto pala odluka ipak na P3. A vec ih rasprodali u Kopterorxa.

A nis onda cekati i trenirati voznju dok ne stignu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.