Skip to main content

Topic: PROBLEM S NARUDZBOM - HK (Read 20427 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #15
HK se*** g***, koriste se isto tako u ovoj svoj cyber sale prljavim trikovima, na popustu je pa kad klikneš standard price. Isto tako uhvatio sam ih u dizanju cijena određenih proizvoda par dana prije akicje dignu za 150$ pa spuste za 200$, 3D printer TGY fabrikator konkretno, vjerujem da je i tako na ostalim stvarima. Samo par stvari je fakat bilo na popustu.. al u suštini popusti jesu samo nisu takvi kako prikazuju...


Bit će da su zaposlili ljude iz hrvatske, članove jedne od dviju velikih stranaka  ;) :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #17

Hijoj, ni ja nisam odolio[emoji16][emoji6]

Rađa se eskadrila delta krila..

Dečki, sad neki katapult riješite  ;D

Katapult je u razradi..  ;D

Ovih dana sam sa zebnjom pratio status za Buffala, ali evo upravo javljaju da su ga poslali, yipiee

Moj još nisu.. Al ako su tvoj onda će i moj..  ;D
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #18
Vidim da se spominje neki free shipp za EU preko 150baksa ali na isti nisam naišao tj još me "ukorilo"
[attach=1]

Ovo je dio te liste jer je prvotna još u sadržavala Taranis stanicu (1700g), prop balancer (470g), 9XR stalak (170g) i dva brushless motora
[attach=2]
Ne obazirite se na BK stavke jel je to današnja "simulacija" narudžbe od neki dan kako bi uspio shvatiti što me sj.......prvo sam izbacio carbon flahove pošto oni povećavaju veličinu kutije zbog svojih 750mm - nije pomoglo.
Onda sam izbacio CA ljepilo zbog LiPica - opet isto.
LiPice - opet isto
Stanicu - isto........balancer,motore, stalak i tek kada je pala težina ispod 1700g prođe ??!!

E sad ono što me buni je činjenica da sve ovo što sam morao maknut iz prvotne liste je zapravo prošlo u drugoj ??!! S time da je druga bila oko 3,5kg. CA ljepilo, carbon strip i jedan brushless je uspio proći kroz prvu narudžbu.

Jel moguće da imaju caku i na broj itema po flat rate pošiljci?!

Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #19
Pozz novi sam na forumu,pretpostavljam  da vi imate iskustva sa narucivanjem sa ebaya i ostalih online trgovina.Pa bi bio zahvalan na pomoći.Znaci narucio sam paket,na trackingu mi sad stoji Retention reason:Invoice missing(znam da mi je carina uzela paket na carinjenje) i stigao mi je poziv da dostavim racune u roku od 8 dana itd.E sad ja sam im poslao u majlu racun od paypala s tim da sam s racuna obriso onaj dio gdje pise pretvorba u kune,jer je taj paypalov tecaj abnormalan,49$ mi je obracuno na 367kn a trebao bi po normalnom 340kn.e sad po trackingu vidim da mi stoji tamo od 18.1 a ja sam mail poslo 19.1 jel to normalno toliko cekat?

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #20
Pozz novi sam na forumu,pretpostavljam  da vi imate iskustva sa narucivanjem sa ebaya i ostalih online trgovina.Pa bi bio zahvalan na pomoći.Znaci narucio sam paket,na trackingu mi sad stoji Retention reason:Invoice missing(znam da mi je carina uzela paket na carinjenje) i stigao mi je poziv da dostavim racune u roku od 8 dana itd.E sad ja sam im poslao u majlu racun od paypala s tim da sam s racuna obriso onaj dio gdje pise pretvorba u kune,jer je taj paypalov tecaj abnormalan,49$ mi je obracuno na 367kn a trebao bi po normalnom 340kn.e sad po trackingu vidim da mi stoji tamo od 18.1 a ja sam mail poslo 19.1 jel to normalno toliko cekat?

Posalji im ponovno mail, ali ovaj puta ubaci i isprint s ebaya zajedno s paypalom, jer nekada ne priznaju samo od paypala potvrdu.
Nekada im treba 5-7 dana dok paket ne ocarine.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #21
Pozz novi sam na forumu,pretpostavljam  da vi imate iskustva sa narucivanjem sa ebaya i ostalih online trgovina.Pa bi bio zahvalan na pomoći.Znaci narucio sam paket,na trackingu mi sad stoji Retention reason:Invoice missing(znam da mi je carina uzela paket na carinjenje) i stigao mi je poziv da dostavim racune u roku od 8 dana itd.E sad ja sam im poslao u majlu racun od paypala s tim da sam s racuna obriso onaj dio gdje pise pretvorba u kune,jer je taj paypalov tecaj abnormalan,49$ mi je obracuno na 367kn a trebao bi po normalnom 340kn.e sad po trackingu vidim da mi stoji tamo od 18.1 a ja sam mail poslo 19.1 jel to normalno toliko cekat?

taj tečaj se da izbjeći, na način da prilikom kupnje prebaciš da ti naplati u originalnoj valuti, i onda ti banka radi konverziju koja je puno povoljnija. Da bi dobio tu opciju prilikom checkout-a (other payment options) treba prvo na paypalu dodati valutu ili sl, ne sjećam se točno di. Tako ja koristim i razlike su drastične.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #22
Na PayPal-u treba napraviti ovo:

Profile ->
My money ->
My preapproved payments ->
Update -> 
Set Available Funding Sources(desni gornji kut tablice) ->
Conversion Options ->
i odaberi drugu opciju "Bill me in the currency listed on the seller's invoice".

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #23
HK jedan manji paket tracking se nije pojavio preko 20 dana,
zalio se i kazu 14-39 dana,
naravno misli se 39 dana.


Na upit dobijem li refund ako ne dodje za 39 dana.


Engelbert, Mar 30, 17:46:
Hi Marko,
Should you still not received your order within the allotted transit time, we will still inquire through investigation what went wrong in the delivery.
So the 39 days period does not guarantee that you are going to be refunded after the period lapsed.Kind regards,
Engelbert
HobbyKing Support Team


Aliexpress mi je uredno refundirao kada se tracking nije pojavio za manje od 20 dana.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #24
Dignes dispute na paypalu i dobit ces novce, a oni neka istrazuju.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #25

Your dispute is open


Thank you. We’ll email you when the seller responds. If the seller does not respond, your dispute will automatically close on Apr 20, 2016 unless you escalate it to a PayPal claim. Don't worry, we'll email you a reminder before the dispute automatically closes. Please note that when you escalate a dispute to a claim, you're asking PayPal to review the case and decide the outcome.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #26
Ako bude kakve komunikacije sa HK-om potrudi se da tvoja uvijek bude zadnja :) ako ne rijesite do 18.04. digni claim, a HK neka objasnjava paypalu.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #27
Hvala, tako i planiram,
iznervirali me s ignoriranjem.

Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #28
Claim paypalu nista od dogovora


Hello Marko Srepfler,
You have chosen to escalate your dispute to a PayPal claim. By endingcommunication with the seller, you are asking PayPal to investigate thecase and decide the outcome. As part of our investigation, PayPal willreview any communication you may have had in the Resolution Center.


Jedino sto kazu ima shiping broj i daju za provjeriti
a ja im kazem da nista od tog broja nema ga u sistemu
oni izgleda ne provjeravaju odmah, tj automatika prvo pa kasnije covjek


Odg: PROBLEM S NARUDZBOM - HK

Reply #29
Nemas brige, paypal ce ti isplatiti jer se HK vrloooo vjerojatno nece ni javiti.