Skip to main content

Topic: UPOZORENJE !!!!!!!!! (Read 19578 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #30

Lijepa nasa.... zadnjih par godina se osjecam kao zadnji kreten. Svatko me znaci moze prevariti, a nase institucije nista ne naprave.
Ako pak sam nesto poduzmes oni te imaju pravo tuziti, gdje je tu logika? ???

Da samo znaš koje stvari spadaju u obiteljsko nasilje, nebi vjerovao da to piše u zakonu

A Oršoši su priča za sebe, spadaju u manjinu, to je dovoljno.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #31
Nisu problem manjine, i treba da imaju neka dodatna prava. Problem je što se birokracija vadi na manjinu samo  razlog da nerade ništa i da se otvaraju agencije koje opet neće raditi ništa

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #32
Evo još jedna žrtva od mojih tamnih kolega oršoša !Ovo su poslali kolegi iz Viskovaca pod iPhone 6 u zamjenu za model od 3000kn isti kao moj sva sreća pa je dobio moj mail 30min prije nego je otišao u poštu poslati model pa je poslušao savjet i odustao!A ovaj je paket otvorio na pošti i kad je vidio ovaj novi iPhone  vratio mu nazad i zahvalio mu srdačno telefonom!

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #33
E sad bi bilo odlično da se skupi još ljudi sa istom prevarom od strane tih mamlaza pa napraviti jednu zajedničku prijavu na policiji, to bi dalo potrebnu težinu da se dotični saniraju u skladu sa zakonom.  >:(

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #34
Nemreš vjerovati kak su se romovi bacili na biznis preko njuškala

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #35
Čini se da imaju viška prastarih mobitela :D

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #36
bio samnom u vojsku Oršoš jedan....  da vidiš tu ekipu nebi znao jel plakat il se smijat


nije u redu da varaju al baš mislit da bi ti netko ajfona 6 slao poštom... šta reć, kakvu posluku porati

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #37
Poznati pojedinci Oršoši ili Oršuši  djeluju na puno načina, nemoraju imati acount na njuškalu, jednostavno traže oglase gdje netko traži nešto u zamjenu i gle čuda oni imaju upravo to što ste naveli da bi htjeli u zamjenu i ponudit će vam to debelo ispod cijene i još uz puno dodatne opreme a zna se što ćete dobit u paketu - smeće.
Zato bježite od tih likova, jedan mi je pokušavao prodat "novu" gigabyte 970A UD3 ploču sa 4 gige rama za 200 kn u konačnici (tražio 500 haha), naravno odmah sam ga prokužio  , još sam našao na netu da je kao pripadnik  romske manjine korisnik nekih pomoći itd. tj. sirotinja, a prodaje nove matične - moš mislit.
Zato OPREZ!!

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #38
A stancajuci djecu pokupe djecjih doplataka i pomoci u iznosu vecem nego sto je mjesecni proracun nekih opcina.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #39
Jednom mi je postar pricao da mu je doslo da place od muke kad je vidio kolike svote love dobivaju kao socijalnu pomoc.

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #40
Jednom mi je postar pricao da mu je doslo da place od muke kad je vidio kolike svote love dobivaju kao socijalnu pomoc.


...i poštari su na glasu kao ljudi s puno djece, samo valjda ne primaju nikakvu naknadu za to  :D :D

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #41
Ja ipak sumnjam da se itko može u ovoj državi usrećit sa dječjim doplatkom, ta su vremena odavno prošla. I Oršoš nije kriv koliko država koja mu omogućava varanje. I Danci bi varali kad bi im to prolazilo

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #42
Čekaj da Karamarko počne dijeliti po 1000 ojra po djetetu, da vidiš porast nataliteta romova

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #43
Čekaj, čekaj. ! ? U čekanju je spas

Odg: UPOZORENJE !!!!!!!!!

Reply #44
Ja ipak sumnjam da se itko može u ovoj državi usrećit sa dječjim doplatkom, ta su vremena odavno prošla. I Oršoš nije kriv koliko država koja mu omogućava varanje. I Danci bi varali kad bi im to prolazilo

Ne zive samo od doplatka, tu je jos socijalna i druge pogodnosti, ne placaju puni iznos rezija i da jos ne nabrajam.
Dodje ti da se deklariras kao cigo  ;D