Skip to main content

Topic: Phantom 2 za 1400 kuna? (Read 8924 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phantom 2 za 1400 kuna?

Pozdrav,nasao sam phantom 2 sa gimbalom za 1400 kuna bez daljinskog,zanima me da li se splati? Hvala

Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #1
posto sam ga vec kupio ,zanima me ma l itko u zagrebu tko bi se htio pozabaviti i isprobati ga? pokazati mi neke stvari i provjeriti ispravnost,dat cu ga u prodaju,ps fali daljinski pa bi volio netko tko zna kako uspostaviti vezu sa njim bez daljinskog? hvala

Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #2
Mislim da ti neko vec prodaje samo daljinac za njega.. Al sumnjivo je bez daljinca prodaja... Moguce da je jedan od nestalih tipa s krova nekog ili sto vec..

Alternativa ti je ugradit svoj prijemnik i furas ga na svoju stanicu

Sent from LG-G4



Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #4
hvala,vidio sam taj oglas i mislio sam uzeti ali kad se ne kuzim u podudaranje ,ne znam n koji je tocno model ni da li ima to veze(phantom 2 i vision+) te htio bih vidjeti i opcenito da li je ispravan.Ne bih hto kupiti stanicu a da ne vidim da li je ispravan,na kraju sad postom covjek salje i ispasti ce me i800 kuna ,nemalo ulaganje


Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #6
vidio sam na njuski a iz vukovara pise da je a ja sam iz zg =) .Nevertheless jako puno hvala sad cu prouciti malo videe.!! ;) ;)

Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #7
nema frke... javi kako je proslo

Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #8
Dosao je phantom,na seb ima gimbal i vec se vidi da je nesto fusareno na njemu.Tj na samome dronuuz njega je dosao i avl58 5.8g vdeo link transmitter.Ima li itko iz zg da ima phantoma nekoga pa da b htio isprobati ovaj moj da li radi ? (trebam punjac pretpostavljam,stanicu i drugi prop posto ovajjedan zapinje a sad cu i slike staviti


Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #10
Kupiš stanicu na njuškalu a kad ono radi i bez bindanja  :D

Kod Phantoma 2 (čistog) znači koji je namjenjen da na njega staviš recimo Zenmuse H3/4-3D (što je u ovom slučaju tvoj) isporučivao se sa stanicom na 2,4GHz, dok kod ovih Vision + ide stanica na 5,8GHz.

COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #11
Hvala svaki savjet je dobrodosao!!ima li tko na forumu da ima phantoma 2 da je voljan napu iti bateriju i isprobati ovog igraca

Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #12
Jedan motorcic ima mrvicu lufta,to znaci novi lezaj nabaviti?


Odg: Phantom 2 za 1400 kuna?

Reply #14
Ima i iosd mini onscreen display

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.