Skip to main content

Topic: Knjiga za početnike (Read 3546 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Knjiga za početnike

Knjiga 'Balsa Models' namijenjena je za početnike u samogradnji, 16-tak projekata od balse ima aviončića, po jedan autić , brodić i zmaj ! Kao klinac slinio sam izrađujući skoro sve ove projekte, doživjela je nekoloko izdanja i ovdje je dobivate besplatno, ponuda je vremenski ogranićena.
Posebno preporučam projekat 'Condor' na stranici 31, napravili smo podosta takvih modela, čak jednom sa njima malu tekmu, zahebancija do kmice..
Oni koji žele , neka mi na PP pošalju svoj e-mail !

No, da nebi bilo 'tastera', svi koji skinu fajl, trebati će me lijepo i uljudno zamoliti possword na PM. Mjera predostrožnosti !

Slika sadržaja knjigice slobodna, u prilogu.

Damir

Odg: Knjiga za početnike

Reply #1
Prijavljujem se za password!
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

 

Odg: Knjiga za početnike

Reply #2
Iznenadio me interes i broj zahtjeva za passwd.... znači biti će onih koje će nakon popodneva na livadi boliti ruka (od silnog bacanja klizača ). :D
Zato, evo još par dana pa ću maknuti da me netko ne... usput našao i slikice modela koje sam izradio prema nacrtima iz ove knjige, još uvijek su čitavi.
Još jednom, za one koji vole zahebanciju na livadi bacanjem klizača ovo je pravo štivo (ovi modeli nisu podesni za F1N takmićenja!)
Damir

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.