Skip to main content

Topic: Dron nabava (Read 7704 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dron nabava

Reply #15
2600

Odg: Dron nabava

Reply #16
Gorane, vidim da je shogunu zao jer je ocito imao neki dron koji ti je htio uvaliti

Odg: Dron nabava

Reply #17
Ja imam za pridat ali mu ga nisam nudio pogotovo ne jer je čovjek rekao da ima 1000kn a ja svog prodajem za 3000
A kako radim u trgovini znam da nema
Smisla nudit mu takvo nešto
A i na kraju da mu složiš Minija dok kupi daljinski fatahark i ostalo premašio je cijenu phantoma 2/3 s kojim će prije naučit vozit nego s mirnijem
Znam
Jer sam
Probao

Odg: Dron nabava

Reply #18
Culi smo se Goran i ja preko mobilnog uredjaja i covjeku sam objasnio u 15min u sto se upusta i koje su njegove zelje, nisam tu da valjam stvari nego da pomazem pocetnicima a ne da se pate kao ja pred 3 god kada sam usao u svijet kwodeka... Goran je sam shvatio sto zeli i odlucio se za fantaca jer se ne vidi u svijetu racing drona, iako je malo fulao u naslovu gdje trazi rth fpv drona  :)


Nije niti prvi niti zadnji na ovom forumu kojeg cu pitat sto zeli i kakvi su mu planovi sa dronom prije nego mv UVALIM nesto svoje opreme


LP, Ironicni ;D

Odg: Dron nabava

Reply #19
Malo je nezgodno u novom svijetu sa puno kratica(u jednom trenu se sve pomješalo) i strašno puno informacija pa je tako i teško ustvari postaviti pravo pitanje...svakako hvala svima na pomoći i trudu

Odg: Dron nabava

Reply #20
Culi smo se Goran i ja preko mobilnog uredjaja i covjeku sam objasnio u 15min u sto se upusta i koje su njegove zelje, nisam tu da valjam stvari nego da pomazem pocetnicima a ne da se pate kao ja pred 3 god kada sam usao u svijet kwodeka... Goran je sam shvatio sto zeli i odlucio se za fantaca jer se ne vidi u svijetu racing drona, iako je malo fulao u naslovu gdje trazi rth fpv drona  :)


Nije niti prvi niti zadnji na ovom forumu kojeg cu pitat sto zeli i kakvi su mu planovi sa dronom prije nego mv UVALIM nesto svoje opreme


LP, Ironicni ;D

Pazi njega, mucio se, ne fantaziraj, ti si se rodio s quad/fpv opcijom ukljucenom :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.