Skip to main content

Topic: JET model aviona  (Read 12493 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: JET model aviona

Reply #15
Preporucio bi ti da pocnes s necim sporijim, recimo zagi. Dovoljno spor da se upoznas s osnovnim kontrolama, a brz po potrebi.
Jet avion ce ti pobjeci.

Odg: JET model aviona

Reply #16
Vjerojatno ces prvi avion skrsit zato za pocektak najbolje zagi , F 16 ili nesto slicno

Odg: JET model aviona

Reply #17
Moze li F16 na jedan takav jet ili bi trebala dva?
Propeler me ne zanima a i nemam nista od opreme za to sa strujom pa mi je jet jeftiniji. I bolje se čuje  :)

Za pocetak bi stavio malo goriva samo da poleti polako a kasnije sve vise pa da ide brže

Leti li tko to u kod nas?
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: JET model aviona

Reply #18
Kako ti je jet jeftinji kad samo pogon dode 100$, a treba ti jos sve ostalo.Za zagi ti treba pogon(motor+esc) -200-300 kn onda jos model, 2 serva, baterija sve ukupno 500 kuna

Odg: JET model aviona

Reply #19
Kakvo gorivo o cemu ti pricas?

Odg: JET model aviona

Reply #20
Taj jet ide na obican benzin, ne mozes stavit malo goriva da on krene to doziras sa stanicom

Odg: JET model aviona

Reply #21
Kreni sa strujom, a ne odma pulse jet jer ce netko jos i poginuti  :)
A i mislim da je pulse jet konstantno ful gas, ne ide to polako kako bi ti htio  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: JET model aviona

Reply #22
Cekajte malo pocela je prica sa EDFovima a sad smo vec na pulsejetu? Hahhaha sta ne stavi odma pravu turbinu a ne ove igracke :D

Odg: JET model aviona

Reply #23
Pa postao je video modela sa pulse jetom na prvoj stranici xD
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: JET model aviona

Reply #24
Ja to ne vidim...ali nije ni bitno. Ni EDF nece poletiti tako jednostavno a kamoli nesto drugo

Odg: JET model aviona

Reply #25
Na drugoj stranici je video


Odg: JET model aviona

Reply #27
Decki imate dobre zivce, stvarno dobre  :)

Odg: JET model aviona

Reply #28
Pa postoji jet sa turbinom i postoji jet bez pokretnih djelova sto je pulse jet. I jedno i drugo u rukama pocetnika moze biti jako opasno. Kod pulse jeta nemas kontrolu potiska nego je na ful cijelo vrijeme i sletiti ces tek kad ti se jet ugasi u zraku  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.