Skip to main content

Topic: Moj prvi racer - Wizard X220 (Read 34087 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Moj prvi racer - Wizard X220

Reply #45
Wizard je bio dobar u zadnje vrijeme pa je danas za nagradu dobio M9 gimbale :)

12h posla i prerade stanice da stanu unutra. Najveci problem je bilo prerezat tiskanu plocu od vertikalnih trimova i onda nazad spojit da rade.

Operacija uspjela, gimbali savrseni. Centrira bolesno dobro!


Odg: Moj prvi racer - Wizard X220

Reply #47
Odlicno vec letis. Jos malo da utrenkas fluidnost skretanja, ono uskladjenost rola i yawa da ne izgleda robotski pokreti. Neznam ali pretpostavljam da si pincher , vidim da su ti laksi desni zavoji nego lijevi

i ja imam problem sa lijevim zavojima i ne mogu skuzit gdje grijesim..
pomagaj.. :)

Odg: Moj prvi racer - Wizard X220

Reply #48
koja vam je verzija firmwarea bila na reglerima kad ste ga dobili? zanima me i ona oznaka G-L-30 ili neka druga..

Odg: Moj prvi racer - Wizard X220

Reply #49
Moj problem je premalo roll-a radi čega proklizavam u zavojima. Stock propovi wizarda su ok za cornering, ali su smeće. Pobijele čim vide malo zemlje, dalprop su odlični, ali više klize.
Ovaj problem se ješava vježbanjem na simu. FPV Event je najbolji za vježbat zavoje - nema bolje vježbe nego tjerat trku i naglo skretat, a DRL za freestyle. DRL mi je malo lošiji jer model ne proklizava puno kao u stvarnosti. Jedno vrijeme su pustili Racer 3 demo i taj mi je bio odličan po realnosti, ali su ga sad maknuli.

Verzija - nemam pojma, sada je 16.65. G-L-20.


Edit: Našao, bilo je 16.3.



 

Odg: Moj prvi racer - Wizard X220

Reply #53
Danas prvi put proban Wizard sa 5046C cyclone propelerima. Ima puno bolji potisak, propwash više ne postoji na quadu čak ni na naglim zaokretima. Jedini problem je što su GLADNI! Moje 45C i 70C baterije izduraju dosta kratko ako ih ganjam. U normalnim provlačenjima bez divljanja imam 6 minuta za razliku od 8 minuta sa 5040 propelerima. Probat ću još sa 5045C dok stignu.
[attach=1] [attach=2]
[attach=3]

Video uskoro.