Skip to main content

Topic: Da se predstavim kao novi-stari rc ljubitelj (Read 2720 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da se predstavim kao novi-stari rc ljubitelj

Bok svima zovem se Ivan.


Posto sam se odlucio vratit u vode RC ljubitelja naisao sam na ovaj forum pa si rekao ajde ima ekipe za zabavu heh.


Kao dijete sam slagao autice al to je proslost. Dan danas necaku nesto popravim al sad se mislim ozbiljno posvetit dronovima jer sam
si kupio za probu dji tello i sta reci osim odlicna stvar.


Imam u planu slozit dron i svaki komadic opreme i znanja dobro bi mi dosao.


Upoznat sam s osnovama te zadnjih dva tri mjeseca citam o dronovima zbog izrade istog.


Skuzio sam da djelove koje trebam za izradu jednostavno nemam di kupit/nabavit tu kod nas u HR :'( pa ak ce netko imat nesto viska slobodno nek mi se javi. Ak netko zna di je sigurno kupovati isto bi bilo lijepo znati.


Ispricavam se na ovolikom tekstu.


Stanicu sam imao al sam prodao bila je 4 kanala prastara skupa sa auticem tako da krecem od nule.


Naravno da cu se odvazit pa objavljivat slike i napredak.


Evo ja cu navesti sta bi skombinirao pa vi dovezite ili ispravite jer sudjelovat cemo svi haha.




Dakle od stanica mislim da je ok frsky jeftinjara za pocetak ijako sam skuzio da se daju nadogradivat sa busterima i antenama.


Frame 450


Flight controler sa gps, return home itd tipa naza


4x esc ali od 4s-6s 30 do 40 amp netreba bec i te fore kad sad svi kontroleri imaju na sebi


Motori do 700kv tipa 2810, 3110, 3508


Oko propelera nemam pojma al mislim da ce ici od 9 do 12 incha mozda i veci ak stanu


Baterija hm 6s 4000mah mislim da bi bila ok za pocetak.


od dodatnog


video transmiter te telemetrija pa gimbal sa controlerom i hero3 il 4 sto nadem jeftinije.


Eto to bi bilo to za sad u ovom tekstu ak ima tko sta slobodno nek me ispravi jer nisam siguran
koliko sam bio precizan i dobar u odabiru komponenti 8)



















Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

 

Odg: Da se predstavim kao novi-stari rc ljubitelj

Reply #1
Stigao je dron hvala nekima na pomoci.
Ovo je jedan od dji full setupa sa zenm,iosd, vtx nazav2 itd. Dobar pocetak za postavu masivnih motora 6s i 15 inca propova te e800 esc.
Malo je tezak pa cemo kratit ruke i olaksat cijeli setup.
Nadam se da cu biti na 2kg optrilike a jedan motor ima 2kg potiska.
baterija ce ici 6s 8000 ili 10000mah.


Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.