Skip to main content

Topic: pomoć u odabiru rc-a (Read 3051 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć u odabiru rc-a

Poštovanje,
unaprijed se ispričavam ako ću vas svojim postom naživcirati ili nasmijati ali zaista mi je potrebna pomoć. Osobno, nemam nikakvog predznjanja
vezanog za modelarstvo a namjeravam prijatelju za rođendan kupiti neku letjelicu. Naime, zrakoplovi ga jako zanimaju i studira zrakoplovstvo pa
mislim da ideja za poklon nije loša. Osobno smatram, po razgovor s njim da ga helikopteri više fasciniraju pa smatram da bi se možda pri odabiru trebao
orjentirati na neki rc model helikoptera. E sada vas molim za savjet i prijedlog, što gledati, cijena nebi trebala prelaziti nekih 600-650 kn, pa ako ga skrši da
ne žalimo previše, ako mu se svidi, kasnije ćemo uzeti nešto bolje.
Ako također smatrate da je za početnika bolje uzeti neki zrakoplov, molim prijedloge i savjete gdje ih nabaviti, po mogućnosti u hrv da ne cekam predugo
ako bi izvana narucivao...
zahvaljujem se unaprijed na odgovorima  ;)


Odg: pomoć u odabiru rc-a

Reply #2
hvala na linku..

gledao sam tu i prije, i bacio sam oko na doduše, ako je to što piše istina(provjeriti ću još telefonski), trenutno jedini model u ponudi tj koji je na skladistu a to je    http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/RC-HELIKOPTER-9057.html

e sad, jeli isti dobar za pocetnika posto u jednoj od recenzija i nije dobio bas previse pohvala tj navodno da nije bas upravljiv ili mi predlazete da se ipak za pocetak odlucim za taj model?

hvala
 

Odg: pomoć u odabiru rc-a

Reply #3
a cuj, i ja mislim da je taj tesko upravljiv, pogotovo po vani, to zaboravi sa tim, premali je, unutra da 

Odg: pomoć u odabiru rc-a

Reply #4
A za 500-600 Kn tesko da budes dobio bilo koji CP helic a da valja.

Radije mu uzmi PiccoZ za 300Kn u Turbo Limacu pa ak mu se svidi onda neka gleda dalje.
Za najeftiniju varijantu HK-450 ti treba oko 1000Kn bez stanice
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


 

Odg: pomoć u odabiru rc-a

Reply #6
Ili cemo oteti simpijevom djetetu moj Blade CX2 :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.