Skip to main content

Topic: info o početničkoj stanici (Read 8968 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #16
ta ista ti je na HK 30 dolara, puno jeftinije bi prosao

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #17
gle, ja nisam punoljetan.. pa nemam karticu a u HK traže plačanje sa karticom... mogu sa karticom (Mastercard) od starog... ali se neusudim kupovat s karticom (nikad još nisam) ... da nebi uzeli više nego kaj trebaju...

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #18
gle, ja nisam punoljetan.. pa nemam karticu a u HK traže plačanje sa karticom... mogu sa karticom (Mastercard) od starog... ali se neusudim kupovat s karticom (nikad još nisam) ... da nebi uzeli više nego kaj trebaju...
ko ce ti uzet?? sta ti je, nemoj gledat previse SF filmova, u danasnje vrijeme je sigurnije kupovat preko neta nego u ducanu, zajebe te pored sirom otvorenih ociju

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #19
znaći.. uzmem karticu .. ispunim kaj je potrebno.. brojevi.. kod.. i oni uzmu kolko treba i stanica stigne ?
da fkt bi ja mogo malo manje SF filmova gledat  :D :D

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #20
normalno, narucis stanicu, postarina ti je nekih 15 dolara i to je to

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #21
V mix ili delta mix je na zagiju potpuno nebitna stvar posto nema rep nemoj mislit da si uvijek jedino ti u pravu

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #22
znaći.. uzmem karticu .. ispunim kaj je potrebno.. brojevi.. kod.. i oni uzmu kolko treba i stanica stigne ?
da fkt bi ja mogo malo manje SF filmova gledat  :D :D

Pazi, sada sam geldao tu stanicu na Hobby Kingu i  nema je na lageru. Tebi treba najvjerojatnije mod 2 (palica gasa na lijevoj strani) a ta je na minus stanju. Na ovu cijenu oko 30$ dodas postarinu koja ti je oko 20 $ i jos racunas na carinjenje koliko bude ga bude. Ako prodjes bez carine super. Malo racunice, 50$ x 6 kn za dolar ti je 300 kn (bez carine) pa do ovih 499 kn u Pluramaksu i nije daleko.
Ako narucujes iz Kine spremi se na cekanje najmanje mjesec dana i na mogucu komplikaciju oko carinjenja (pribavljanje raznih potvrda i sl.) Svakako o tome porazgovaraj sa roditeljima jer si "minor" kak bi rekli Ameri.

S vremena na vrijeme se ovdje na forumu nude kvalitetne rabljene stanice, pa i to uzmi u obzir ili jednostavno pod temu kupujem - prodajem objavi da kupujes takvu i takvu stanicu - netko ce ti se, vjerujem, javiti.

... a SF filmove samo gledaj, Ja ih obozavam  ;D ;D
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #23
Dečki, povucite malo ručnu i stanite...razmislite:
-ima li netko tu stanicu Neon i kakva je?
imam je ja i sasvim je dobra za početak
-da li se još može nabaviti ?
ne, jasno piše da je nedostupna na stranici Donicepa
- da li su za Zagija V-rep i elevon(delta-mix) isto ?
u biti jesu, razlikovali bi se samo na većem modelu kada bi trebalo umiksati elerone/spoilere/flapove .. za Zagija je ovo bez značaja
-kakva je ta stanica sa HK koju spominjete?
Test slične, ali malo 'raskošnije' sa 6 kanala imate na ovom Forumu ovdje:
http://www.flyfreak.net/elektronika-i-baterije/hobby-king-hk-t6a-stanica-testiranje/msg17287/#msg17287


Ovo je dakle 1,2,3,4 od mene  :D


Damir


Odg: info o početničkoj stanici

Reply #25
V mix ili delta mix je na zagiju potpuno nebitna stvar posto nema rep nemoj mislit da si uvijek jedino ti u pravu
pa ajmo rec da je nesto slicno, ali jos uvijek ti na onoj to ne mozes mixat.

 

Odg: info o početničkoj stanici

Reply #26
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=10186&Product_Name=HK-7X_2.4Ghz_7ch_w/_5_Model_Memory_TX_&_RX_V2_%28Mode_2%29_
Imamo ovakve dvije stanice u klubu rade bez problema domet je nekih otprilike 300 m.Malo su nespretne za programirat pošto na ekranu su kratice onda moraš vući upustva sa sobom.Došle su u rekrdnom roku 12 dana i prošle su bez carine i pdv.Znači direktno na kućnu adresu.
Lp
Davor
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.