Skip to main content

Topic: "Nano" quadcopter  (Read 2031 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

"Nano" quadcopter

Od jednog dobrog čovjeka koji je i ovdje na forumu  kupio sam ovaj mali 45 mm "veliki" ili "mali" quadcopter i mogu vam reći da za one koji za sada kad je ovakvo vrijeme vani a neda im se smrzavati da je idealan za pokućnu vožnju :) .Vidio sam na internetu da su ljudi i od ovakvih quadova sami napravili FPV verzije.Kažu da je domet sa originalnim daljinskim upravljačem oko 50 metara,nisam testirao još. Vrlo sam  zadovoljan tim malim quadcopterom,jedino što mi fali kod njega je što nemam original punjač pa sam morao napraviti konektor od jednog neispravnog punjača i stvar funkcionira.
Jedna slikica da vidite o čemu se radi :)








Odg: "Nano" quadcopter

Reply #1
A ovako izgleda punjač  :) .Treba samo na konektoru napraviti mali "zarez" jer na tiskanoj pločici quad-a odozdola  je mali "električni sklopić" i konektor se nemože prikopčati . Naravno treba  izvaditi konektor ,produžiti ga  žicom i  to sve zalemiti i izolirati.Meni je malo termo bužir pukao ali neće doći do kratkog spoja zbog toga ,što se vidi i na slikama.Ovo je moja DIY verzija punjenja baterija ako izgubite ili vam se pokvari original punjač za ovakav mali quadcopter :) .I još uz to možete puniti i druge baterije i quadove sa ovakvim punjačem.Uživajte :) .