Skip to main content

Topic: pomoć kod probema sa motorom (Read 12288 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć kod probema sa motorom

početnik sam pa tražim pomoć.
Imam magnuma 7.5 ccm i na zemlji sve radi odlično, vrtim ga na fool gasu, smanjujem na minimum, ponovno sve ispočetka, ostavljam da radi na fool 15 sekundi, smanjujem, sve radi odlično!!!
Idem letit, 10 metara nakon što se odvoji od zemlje motor se ugasi (6 puta zaredom)
Na zemlji sam primjetio da imam dosta zraka u dovodu goriva, možda je to problem , kako da to riješim, zašto mi se to dešava?

Hvala svima koji pomognu

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #1
Mali marko je s luckog.To se meni dogadalo sam zbog goriva!!!!!
kad sam stavio novo gorivo u njega super  je letio,jel dolazis sutra ak bude ljepo na lucko?

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #2
pa moguće da ima i veze sa gorivom jer sam ubacio u karnister i novo gorivo koje mi je Timon donio iz Austrije (ali i ti koristiš isto takvo gorivo).
Jesi složio ono kaj je ostalo od pada?
Ako ne bude kiše dolazim sigurno.

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #3
ma slozio sam sve imam i cesnicu ajde kad dodes sam pruku posalji pa cu i ja doc pa ak neko od ovih sta bolje lete budu tam da mi dignu avio i potrimaju!!!!

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #4
davore,jesi li rijesio problem?

stelanje rada motora -

Reply #5
početnik sam pa tražim pomoć.
Imam magnuma 7.5 ccm i na zemlji sve radi odlično, vrtim ga na fool gasu, smanjujem na minimum, ponovno sve ispočetka, ostavljam da radi na fool 15 sekundi, smanjujem, sve radi odlično!!!
Idem letit, 10 metara nakon što se odvoji od zemlje motor se ugasi (6 puta zaredom)
Na zemlji sam primjetio da imam dosta zraka u dovodu goriva, možda je to problem , kako da to riješim, zašto mi se to dešava?

Hvala svima koji pomognu
ako radi na zemlji ovako dobro kako si opisao do goriva nije !!!
nepises da li imas sa auspuha buzir na rezervoar time dobijes u rezervoaru pritisak koji moras imati,ti mjehurici su skoro normalna pojava usled vibracija koje se prenose na rezervoar,
pazi,kada nariktas motor da na zemlji radi punim brojem obrtaja tada mu odvrni iglu gasa za 1/4 ,broj obrtaja ce blago opasti jer motor dobija vise goriva(normalno) ali bas to je za let uredu jer gorivo bjezi nazad ,
uzmi model u ruke i okreni ga motorom prema zemlji,on mora da malo poveca turazu,to je u redu,
tada ga okreni motorom prema gore i ako smanji broj obrtaja jos malo mu otvori iglu gasa,
i nece ti se vise gasiti,
u letu gorivo bjezi nazad za to moras uraditi ovako kako je opisano,
pozdrav,

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #6
po mome skromnom misljenju negdje gubi pritisak.
provjeri rezervoar i sva crijeva.

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #7
uključujuci i silikonsko crevce u rezervaru  vjerovato ti tu   upuhuje  zrak
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #8
ne,ne,to ne !!
fulate obojica  :D :D

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #9
kaj ti mislis da treba probat s epoxijem? :D
napunis rezervoar i nema da pusta. ;D
najbolje i crijeva napunit :D

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #10
početnik sam pa tražim pomoć.
Imam magnuma 7.5 ccm i na zemlji sve radi odlično, vrtim ga na fool gasu, smanjujem na minimum, ponovno sve ispočetka, ostavljam da radi na fool 15 sekundi, smanjujem, sve radi odlično!!!
Idem letit, 10 metara nakon što se odvoji od zemlje motor se ugasi (6 puta zaredom)
Na zemlji sam primjetio da imam dosta zraka u dovodu goriva, možda je to problem , kako da to riješim, zašto mi se to dešava?

Hvala svima koji pomognu

Davore,sto je bilo sa motorom,je si ga sredio da radi kako treba,
pozdrav

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #11
početnik sam pa tražim pomoć.
Imam magnuma 7.5 ccm i na zemlji sve radi odlično, vrtim ga na fool gasu, smanjujem na minimum, ponovno sve ispočetka, ostavljam da radi na fool 15 sekundi, smanjujem, sve radi odlično!!!
Idem letit, 10 metara nakon što se odvoji od zemlje motor se ugasi (6 puta zaredom)
Na zemlji sam primjetio da imam dosta zraka u dovodu goriva, možda je to problem , kako da to riješim, zašto mi se to dešava?

Hvala svima koji pomognu

Davore,sto je bilo sa motorom,je si ga sredio da radi kako treba,
pozdrav

predjes na elektro i rijesis sve probleme.evolucija. ;D

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #12


predjes na elektro i rijesis sve probleme.evolucija. ;D


zašto ovdje nema ono kao na fejsu......


" marijom je rekao da mu se ovo sviđa"

 8)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #13
Quote from: hsaraga predjes na elektro i rijesis sve probleme.evolucija. ;D [/quote
ja. ;D
ali pa jesam na elektro  :D :D
imam i metanolca ali mi se ne da prljati ruke  :'(

Odg: pomoć kod probema sa motorom

Reply #14
moja sugestija je da na svim spojecima crijeva sa djelovima (rezervoar, igla) i gdje god imas spoj stavis plasticne šelne da ne vuce zrak. Meni je bilo isto dok god nisam skuzio da vuce zrak na spojevima jer kad guma ostari nema onoliki pritisak kao kad je nova, mozda ti je u tom problem.... javi kako je proslo
pozdrav

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.