Skip to main content

Topic: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji (Read 43243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #15
hb fly ta ti nije losa  ;) :D
marionator:DD  cujemo se u pp ;D



Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #16
bih amater dodo sam te ako nisam,imas moje ime pa me dodaj ima samo jedan jedini mdw na face-u :D

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #17
Pozdrav svima, evo skupljam što više podataka za Zagija, napravit ću si sve sam, od rezanja, ljepljenja itd, dijelove ću naručiti preko e baya, vidim da će me najviše koštati fm daljinac.

Jbg, 500m mora biti domet.

Pronašao sam neke crteže i skice, ali sad gledam kakav točno motor kupiti itd, jer ne čeka mi se bezveze po 3-4 tjedna na dostavi ako nešto krivo naručim.

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #18
Zasto eBay umjesto HK.

kakav FM daljinac? To vise nitko ne koristi..
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #19
Pozdrav svima, evo skupljam što više podataka za Zagija, napravit ću si sve sam, od rezanja, ljepljenja itd, dijelove ću naručiti preko e baya, vidim da će me najviše koštati fm daljinac.

Jbg, 500m mora biti domet.

Pronašao sam neke crteže i skice, ali sad gledam kakav točno motor kupiti itd, jer ne čeka mi se bezveze po 3-4 tjedna na dostavi ako nešto krivo naručim.

Prokopaj malo po forumu, ima dosta zanimljivih informacija a ne prvi post i pitanja o kojima se godinama raspravlja.

Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #20
Da, a pitanja su tako genijalno postavljena i odgovoreno na njih, da svaki početnik isto pita. ::)

Kaj vam nije to malo čudno? Nema veze, snači ću se već nekako, ili budem pretraživao forum malo bolje.


Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #22
Da, a pitanja su tako genijalno postavljena i odgovoreno na njih, da svaki početnik isto pita. ::)

Kaj vam nije to malo čudno? Nema veze, snači ću se već nekako, ili budem pretraživao forum malo bolje.




misilm da si malo krivo krenuo

prvi post u ovoj temi je prilično dobro napisan i da si ga pročitao s razumijevanjem, puno bi skužio, pa ga pokušaj još jednom pročitati

kaj se tiče izrade zagija, pogledaj na www.rcwings.info tamo imaš sve kako i sa čime napraviti zagija

što se tiče stanice, da, to će biti prva veća investicija

a ne bi bilo loše da napišeš koju o sebi u predstavljanje, to ti može pomoći da drugi vide odakle si, pa se možda nadje netko u tvojoj blizini da ti odgovori i na druga pitanja

pozdrav i dobrodošao na FF


Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #23
Da, a pitanja su tako genijalno postavljena i odgovoreno na njih, da svaki početnik isto pita. ::)

Kaj vam nije to malo čudno? Nema veze, snači ću se već nekako, ili budem pretraživao forum malo bolje.

Drugi post i čudiš se. Pa svi su bili u početku kao i ti.
Evo mala pomoć
 
http://www.flyfreak.net/zagi/setup-za-zagi/

e ovo je već puno bolje i odmah uljeva povjerenje, hvala puno!

Ja sam iz okolice Ivanić Grada.


Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #25
pa barem tu u Ivaniću  imaš ekipu snova za poćeti sa modelarstvom
http://www.flyfreak.net/moj-hangar-i-snimke-letenja/letimo-i-mi-u-ivanic-gradu/

znam, vidio sam već, ma ne želim biti dečkima dosadan, ja ću tak i tak ovo raditi sigurno kroz 2 mjeseca, više kao hobi.
I dok nađem viška novce, pošto bi me žena zatukla da zna na što trošim odmah velike iznose.

Ne mislim biti time nešto jako zagrijan i ovisan - osim ako se ne navučem jer sam već bio navučen na kno3+sugar raketama i izmišljanjima tople vode. :)



Odg: Modelarstvo - letenje sa nogama na zemlji

Reply #28
ok, jasno.

http://www.rcflybook.com/rc-portal/Odjel-za-po%C4%8Detnike/Kako-napraviti-avion/ZAGI-izrada-1.dio/1/4/19

Prema ovome ću raditi jer ovdje ima detaljan opis kako napraviti i točno s kojim materijalom, svaka čast!

Jedno pitanjce, imam doma neki RC auto šta je kupljen u konzumu, sad oko 200kn je bila cijena čini mi se, znam da je domet oko 15m bio, ali auto je radio možda 10 minuta, ništa više. Ali fora je bio.

Jel se mogu iz njega kakvi dijelovi iskoristiti, tipa servo ili slično? Jer sumljam da ga budem više koristio, samo bezveze stoji doma.


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.