Skip to main content

Topic: Aurora 9, gdje kupiti (Read 14647 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #1
kontaktiraj koleta tu na forumu, ima dućan u brežicama pa pogledaj kod njega

inače sa uvozom možeš imat pizdarija
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #2
agreed,

ako je ovdje cijena 410 $, po današnjem tečaju je to 2087 kuna + poštarina + RITT dozvola ( 200 kn ) + PDV = vjerojatno više od 2600 kn koliko sam čuo da traži frajer u Brežicama, i nemaš pizdarije oko uvoza što kaže jed2i
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...



Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #5
plus poštarina plus hakom plus carina plus pdv plus ostali nameti koje ti mogu nabit na to, recimo da platiš atest uređaja
nedaj bože da ti dokažu da je izlazna snaga (na toj frekvenciji) jača od maksimalne dopuštene zakonom, ostaješ bez svega

i plus tvoje vrijeme i živci dok "vodiš ljubav" sa svima njima

ne kužim potrebu za ovime, već je ova tema prožvakana gro puta

nije se za zajebavat sa ritt opremom
ako postoji način da se to sve obavi bez svih pizdarija onda se to napravi tako, isprobano je to na forumu već 54353853857 puta i svaki put je funkcioniralo savršeno, dakle našli smo toplu vodu, nema potrebe za još toplijom
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #6
dečki fala vam na informacijama.
stvar je riješena vrlo brzo skraćenim postupkom.  tj. bez hakoma i carinskih davljenja (par kunića više ali brže i dosta jednostavnije )
 :) :) :)

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #7
Ja sam planirao kupiti nesta slicno... ali prvo da probam :) ..

Reci nam kako i gdje si kupio i posto si platio...


ebay meni nije problem sestre u Germany :) a svako malo prijatelji idu gore dole... ako imate preporuku gdje da kupim ono sto sam pitao bio bi zahvalan :) znaci germany...


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #8
kupio sam je tu na forumu.
čovjek taman htio dati oglas .
cijena 410 eura . nova zapakirana (7 kanala prijemnik ) na kućnu adresu.
nisam se puno dvoumio jer mi zaista treba.
vani su cijene koliko vidim dosta povoljnije , ali kad zbrojim sve ono što su kolege gore naveli
možda bi ušparao 200 - 300 kuna. 


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #10
Koje su prednosti ove Aurora 9 u odnosu na neku jeftiniju od oko 100 eura i koliko su bolje te pro verzije na odnosu na auroru 9 ... posto mi naisao sam na pojedine koje kostanu i preko 500 eura zatim jos skuplje :) gdje je granica pozzz

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #11
Vec je bilo 38 rasprava u vezi te stanice an forumu pa malo pronjuskaj ali ukratko stanica za cijenu nudi ogroman izbor opcija, dizajn je vrhunski, lezi u rukama strava a i sam nacin komunikacije rx/tx je doradjen do jaja, puno veci domet i kvalitetniji link naspram ostalih, telemetrija po defaultu....ima toga

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #12
Hitec Aurorora slovi kao "best buy" među stanicama i, kupiš li ju, vjerojatno jako dugo nećeš trebati tražiti novu. Podržava sve vrste modela, a pogodna je i za natjecanja. Po napisima sa stranih foruma, radiolink joj je robusan, a prijemnici mali i kvalitetni. Izrada je odlična i stanica zaista opravdava svoju cijenu.
Naravno, ima se što i za prigovoriti. Dizajni joj je azijski, dostojan kineske nove godine, blještav i nefunkcionalan. Srećom, to opažaš samo kod programiranja. U letu će ti možda smetati položaj ekrana s informacijama dolje, pod palicama, što ga čini nepreglednim. Touch screen je dobar štos do pojave prvih masnih otisaka prstiju, tada sjaj i ljepota nestaju! Programiranje je azijsko, slično kao kod Futabe i JR-a (Graupner). Azijski pristup programiranju je bremenit nelogičnostima i ograničenjima i tu se, nažalost, nije puno toga promaklo ka boljem. Međutim, to te ne treba posebno brinuti jer su njihove stanice iznimno popularne, pa ćeš lako naći pomoć.
Da kupujem stanicu i neznam za Multiplex, A9 bi bila moj prvi izbor. O TGY, HK, FlySky i ostalim ne bih, te jednostavno nisu alternativa A9.
 
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #14
super si prošao, svakako

samo piše da lik ne daje NIKAKVU garanciju i da je korišteno.
pa što ako ima neku grešku? kome se žaliti?
on ima 100% positive feedback, ali prije ovoga je prodao samo 3 bižuterijska prstena stari moj  ;D 
vidiš to tamo kada klikneš na profil

i ne šalju u HR pa bu ti tetak/strina/ujna morali to poslati.
drži fige da ih ne haltaju na carini jer nemaju papire, ni račun ni dozvole, ne?

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.