Skip to main content

Topic: Aurora 9, gdje kupiti (Read 14659 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #15
life is a bitch :)

kad ti stanica dođe reci kako si prošao, rabljeno, od takvog sellera, rabljeno koje nisi vidio ni probao.....
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #17
kaj reći, puno sreće...

a ak ti i stigne i sve bude ok, nemoj to više pokušavati...

s druge strane, who dares, wins! :)



Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #18
Poslat ce sestri, ali naravno... da ce zet svabo nazvati i fino pitati jeli ispravno ako dobije usmeni odgovor bit ce dobro, nadam se i dovoljno... a stoji da nema nikakvog traga koristenja, nadam se da nece zavaliti :) svabe su koliko toliko fer, makar do sad nisam imao problema...

Znaci doci ce na sestrinu adresu i neko od prijatelja ce ponijeti sinu mali sobni helicopter :)  

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #19
A koliko se krece onaj helicopter :) djeluje mi solidan... sta znam hehe... dosoa je svakako zbog aurore... i sta je ono ostalo :)


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #21
I, jel stigla Aurora i 450?
MAK Zapad

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #22
hehe :) drug evo i mene online... trenutno je 3:00 ponoc prosla :) ... za par sati ako Bog da trebam preuzeti na autobuskoj stanici... poslala sestra... nadam se da ce ako Bog da biti sve ok i ispravno... :)

slikam, snimim... ;)


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #23
ja sam uzeo kod koleta 360eura cekam da posalje :)
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #25
Što se tiče modova, to sam prebaciš za par minuta bez otvaranja stanice
Što se tiče software-a, ne znam da li možeš sam flashati drugi jezik s onim modulom (HPP-22 ili tako nekako), no čini mi se da možeš (nisam 100% siguran)
MAK Zapad

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #26
Stiglo mi je sve... e sad nisam siguran sta sve fali da bi helikopter poletio :)

Aurora je tu, upalio radi i ugasio, sta cu gledam u nju a blage veze nemam sta i kako :)

Evo slika, od kompleta znaci sve mi je stiglo, sklopljeni su dijelovi helica... ali nisam siguran kako dalje kako sklopitin ostalo, ja kao pocetnik ... vidim ili mi se cini da fali baterija... ili je ovo zuto baterija :) evo slika u prilogu pa ako moze pomoc sta je gdje i kako dalje HVALA :) ...











Znaci koliko mogu skontati nema baterije... ovo su slike sa e-baya sto sam kupio i sve sa slika je stiglo, ali koliko ja kao laik mogu skontati ovde nema baterije :) pa koju naruciti i mogu li za testirati koristiti onu od aviona... Li-poly 1800mAh 11.1V 15C ... Dynam...

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220807280516&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_800wt_948



Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #28
Fale ti baterije (ovo zuto je regler)
fale ti konektori za motor (i motor, nisam ga vidio)
fali ti posteni ziro
fale ti servaci za cikliku (ili se ne vide na slikama)

za sve ostalo tu je Mastercard i http://www.flyfreak.net/helikopteri/heli-servis-wespen-i-sinovi-d-o-o/  :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #29
Hvala, evo pokusavam skinuti videe... :)

Izgubi mi se svjetlo na displeju... se nekako gasi ili? na njemackom je trebam prebaciti na enblaseki...

Zatim evo pokusavam nakaciti na PC pa mi nesta nece...

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.