Skip to main content

Topic: Aurora 9, gdje kupiti (Read 14651 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #30
Što se tiče modova, to sam prebaciš za par minuta bez otvaranja stanice
Što se tiče software-a, ne znam da li možeš sam flashati drugi jezik s onim modulom (HPP-22 ili tako nekako), no čini mi se da možeš (nisam 100% siguran)


nisam znao da je su kod njega mode 1 to mi nikako ne odgovara. kako se prebaci u mode 2 i dali se moze flashat jezik. tko to radi?  TomislavZG ako se sjecam ti si imao neki slicni problema pa si i jedno vrijeem prodavao stanicu.

Dali je bila na njemackom i mode 1 i kako si to rijesio.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #31
Uspio sam prikopcati... znaci preko ovog HPP-22 modula sam se nakacio na auroru i dosao do update... ali treba mi fajl, nisam uspio naci ovu zadnju verziju 1.08V ... kod mene je 1.07V Dermany ... ali moze bez problema koliko sam mogao naci na netu... sad mi samo treba ovaj *.set fajl... od 1.08 verzije na engleskom :) i to bi trebalo biti to... svjetlo sam upalio... svabski pa katastrofa...


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #32
Znači modove prebaciš tako da makneš one gumene gripove sa stražnje strane i igraš se sa šarafima, mislim da nema smisla da to sad opisujem jer ti sve detaljno piše u manualu. Stavio sam gore link na Finless Bobove videe, pa skini i pogledaj, na jednom od prvih par filmova pokazuje kako se mijenjaju modovi. Stvarno je jednostavno, ne moraš ni otvarat stanicu.
Kaj se tiče jezika, to ne znam, ali znam da se može promjeniti, mislim da kad napucaš najnoviju verziju dobiješ i multilanguage support, o tome će ti više znati reći vlasnici Aurore tu na forumu...
MAK Zapad

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #33
Hvala... ovako sto se tice jezika jednostavno je uspio sam, nadogradio na 1.08V bez problema... prilikom nadogradnje se bira jezik... prosto...

Sto se modova tice, stvarno nisam siguran o cemu pricate :) niti za sta su :) ti modovi ... ali polako tek se skidaju videi...

Samo pokusavam nastimati da igram na PCu

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #34
Hvala... ovako sto se tice jezika jednostavno je uspio sam, nadogradio na 1.08V bez problema... prilikom nadogradnje se bira jezik... prosto...

Sto se modova tice, stvarno nisam siguran o cemu pricate :) niti za sta su :) ti modovi ... ali polako tek se skidaju videi...

Samo pokusavam nastimati da igram na PCu

Mode 1 ti je gas na desnoj palici, rudder na desnoj palici, elevator i aileroni na lijevoj palici
Mode 2 - gas i rudder na lijevoj, aileroni i elevator na desnoj
Postoje još mode 3 i 4 za neke triper kombinacije, tipa gas i aileroni na lijevoj, vertikalac i horizontalac na desnoj, kako kome paše.
MAK Zapad

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #35
Zeznuo sam nesta :) sad jednostavno nece da leti, na simulatoru... ustimao sam sve ali zeznu se i promjeni u helikopter, sad vratio u avion mode... ali gas nije gas... nema kakve kombinacije nisam probao nece da se nastima... reinstalirao verziju u samoj aurori i reinstalirao simulator opet isto, gledam one videe ali nema nista vezano za ovo...

ako moze pomoc, kako da podesim da mi bude normalno, lijeva papucica gas... ostalo po rasporedu... kako vec ide...

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #36
promjeni mod na stanici, treba ti MODE-2
ides na System pa na MODE

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #37
Ma nema sta nisam pokusavao i mode... i ovo i ono na kraju izbrisao controls profiles i radi... uglavnom uzas ... Phoenix RC v3.0 ... jeli ovo realno, posto je zaista tesko... nevjerovatno... jasno mi je zasto sam ga slupao :)

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #38
uglavnom uzas ... Phoenix RC v3.0 ... jeli ovo realno, posto je zaista tesko... nevjerovatno... jasno mi je zasto sam ga slupao :)

Dobrodošao u RC, realno je ali ipak je lakše letjeti na simu nego prave  :)
MAK Zapad

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #39
Samo kratko, oduševljen sam sa AURORA 9 stanicom, može sve kaj čovjek zamisli  :D


Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #41
Kome se da zezati s HAKOM-om i carinom, evo najjeftinije Aurore kaj sam ja našao a da dostavljaju u Kroejšu:

http://cgi.ebay.com/Hitec-Aurora-9-2-4GHz-Radio-Optima-7-Ch-Receiver-RX-TX-/130477688083?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item1e61138513

piše da ova cijena vrijedi samo za Mexico/SAD/Canada kupce...
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Aurora 9, gdje kupiti

Reply #42
Kome se da zezati s HAKOM-om i carinom, evo najjeftinije Aurore kaj sam ja našao a da dostavljaju u Kroejšu:

http://cgi.ebay.com/Hitec-Aurora-9-2-4GHz-Radio-Optima-7-Ch-Receiver-RX-TX-/130477688083?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item1e61138513

piše da ova cijena vrijedi samo za Mexico/SAD/Canada kupce...

Može se naručiti za Kroejšu ;)

BTW mislim da to kaj piše da offer vrijedi samo za USA/Mexico/Canada misle na drugi besplatni receiver...
MAK Zapad

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.