Skip to main content

Topic: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch (Read 19763 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Pozz ekipi, imam gore navedenu cessnu koji sam večeras polomio, Probao noćni let  :D ostalo znate, avion je iz Pluramaksa i ne dođe rezervni prop a na ovome ne piše koje je dimenzije, naravno ne piše ni u onoj njezinoj knjizi,probao sam na i na net-u naći -sve piše to ne piše, molio bih nekoga ako ima ovakav model ili ako netko zna koja je veličina propa za nju da mi javi, hvala i pozz
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #1
a to je negdje oko 10-11 cola sigurno, mozda 10×6 ili u tom rangu, koliko kv-a je motor, koji regler i kolika baterija?

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #2
Raspon krila: 1560mm
Dužina: 1130mm
Težina modela:1400g
Baterija: 11.1V 1800mAh 20C Li-Po
Motor: 4010/ 810KV Out runner Brushless motor
ESC: 30A Brushless ESC
2.4G 6-Channel proportional radio control system
Domet: 600m (2.4G)
Materijal:EPO
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #3
s obzirom na broj kv-a ako je tri kraka onda je 10×6 ili dva kraka 11×6, jel ostalo sta od propa da ga izmjeris


Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #5
našao sam,ipak je pisalo sitno 12*6, hvala svima na trudu, ako mognem kako pomoći tu sam ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #6
kak ti leti cesna,jel imas kakvih problema s njom,narucio sam si istu pa ako imas kakav savjet....??

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #7
cesna je odlicna,sad leti lijepo, kao avion je odlična, a tebi isto odličan izbor, ima par mana, nema rezervni prop, odmah naruči ako razbijes pa da ne cekas ;), prop ti je 12*6, ja sad imam 5-6 komada rezervnih, mada mislim da sad neće trebati, druga mana je prvi točak koji je upravljiv s rudderom pa se moze desiti da pokvari servo (meni je tako pala 2 puta na nos ali je i dovoljno tvrda da se ne polomi, to joj je plus veliki, ostalo je sasvim ok, u zraku je mrcina od aviona,super leti i super izgleda, ja sam se mučio s flapsevima pri polijetanju pa ih više ne koristim kad polijećem, samo pri slijetanju jer pri gasu ide i zrak i radi stall ako ne reagiraš brzo, to mi je malo nezgodno još uskladiti, sad sam otkačio servo s prvog točka tako da sam ga učvrstio da ide naprijed, a prije toga sam zamijenio servo od ruddera(polomila se getriba-zato mi je pao a to nisam provjeravao) kad ti dođe slobodno se javi i upitaj što ti treba
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #8
Odlican model i nadam se da cu si ga uskoro kupit...

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #9
Pozz ekipi, imam gore navedenu cessnu koji sam večeras polomio, Probao noćni let  :D ostalo znate, avion je iz Pluramaksa i ne dođe rezervni prop a na ovome ne piše koje je dimenzije, naravno ne piše ni u onoj njezinoj knjizi,probao sam na i na net-u naći -sve piše to ne piše, molio bih nekoga ako ima ovakav model ili ako netko zna koja je veličina propa za nju da mi javi, hvala i pozz


Jesi ti iz Zaprešića ili okolice i isao si ju letit na parking kod groblja prvi put? :)
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #10
Pozz ekipi, imam gore navedenu cessnu koji sam večeras polomio, Probao noćni let  :D ostalo znate, avion je iz Pluramaksa i ne dođe rezervni prop a na ovome ne piše koje je dimenzije, naravno ne piše ni u onoj njezinoj knjizi,probao sam na i na net-u naći -sve piše to ne piše, molio bih nekoga ako ima ovakav model ili ako netko zna koja je veličina propa za nju da mi javi, hvala i pozz


Jesi ti iz Zaprešića ili okolice i isao si ju letit na parking kod groblja prvi put? :)

posušje  :D, i sad leti opet, al samo po danu  :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #11
prop je 11x5 bar mislim, a moze i 12x6

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #12
originalni je12*6 ali mislim da može i taj pošto s ovim vuče ko lud, pisalo je sitno na njemu ti sam na kraju vidio kad sam naručio raznih propova ;D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Propeler za Cessnu 182 Skylane 1.6m 6ch

Reply #13
Kad i gdje ces sljedeci put na let da ja vidim to cudo u zraku


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.