Skip to main content

Topic: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica! (Read 24311 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #30
e da trening trening i trening na simulatoru,samo sto mene uhvati sat vremena i sljedecih 10 dana nista,al pomalo bez zurbe  :)
baci neki filmic

eee je stigla turnigy?


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #32
E Mirac!

Kaj čujem da imaš izolirku na palčevima?  :D
MAK Zapad



Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #35
Quote
Gle dok ga čuješ u zraku dobro ti ide! kad ne čuješ, znači da si sletio. E sada na koju stranu helija :D :D

He,he..steta kaj heli nemre bocno sletit, mislim moze, ali nije pozeljno  :D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #36
Samo da obavijestim, Pongra, Mirac i ja smo se vratili s Prečkog, uspješno maidenali njegovu 450ku, ja sam potrošio 2 baterije, jednu na podešavanje žira itd. i jednu sam se malo izletio, a Mirac je jednu cijelu bateriju izhoverirao, svaka čast - prvi put stanica u rukama i nije ga razbio!
Video uskoro!
MAK Zapad

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #37
Složio sam neki traljavi video, kad se uploada postam.
Znači na heliju je sljedeća konfiguracija:
Turnigy 2218H 3800kV
Turnigy Plush 40A ESC
Henge D922MG na ciklici
HobbyKing HK922MG na repu
Assan GA-250 žiro

Rep drži fenomenalno i po vjetru (nakon što smo podesili gain jel), nisam probavao backward flight i te forice jer mi je ovo ustvari prvi put da sam letio helić u životu (ako ne računamo par minuta hovera) i nije moj heli pa da ga baš ne razbijem prije nego se vlasnik malo izleti (a i landing gear je bio gore pa je heli dosta trom) :D Osim toga, vjetar je puhao k'o blesav.
Sad, ova konfiguracija sigurno nije za neke divlje 3D pi*darije, ali za učit hover, krugove i tome slično - super heli!
Glava je Tarot i sve ostalo je stock, sablje su ove:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__11157__Carbon_Fiber_Main_Blade_325mm_1pair_.html
izbalansirao sam ih u 2 min s maaaalim komadićem selotejpa, za te pare sablje su mrak
Trebalo bi još napravit blade tracking, promjenit remen (preventivno) i tak još neke sitnice
Usput je ovo i dokaz da se na simu da naučit letit helikopter :)

Evo zasad par fotki:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

E da, zabunom je moj canopy završio gore, Miracov canopy je puno ljepši  :D

Photo credits: Mirac (svaka čast stari)
MAK Zapad

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #38
HK 450 Maiden

Evo i videa, loša kvaliteta (tj. užasna) i loše sam ja to obradio al nema veze, nešto se vidi  :)
MAK Zapad

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #39
Evo da malo natrkeljam u temici..

Za sad sve ide po "planu"..polako uz robi1kenobija ucim sastavljati heli, fakat ima hrpa toga za poloviti, ali polako.

Nabavio nesto novih dijelova pa ga malo napimpao. Pregrmio onaj najgori strah pa sad hover ide samo tako  :)..

Evo slikica u prilogu. Nije bas na cast fotografu da fotka sa mobitelom, ali od kako je heli dosao u kucu ruksak sa foticem samo stoji  ::)

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #41
Nemoj me špricat, prejake fotke!!! Mrak, heli zgleda brutala!
MAK Zapad


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #43
Ako vec ruskak s foticem stoji, a onda barem GoPro na glavu ili na helica da vidimo malo kako to izgleda iz prvog lica ;)


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.