Skip to main content

Topic: Stiropor tvrdi gdje se može nabaviti i po kojoj cijeni (Read 7349 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stiropor tvrdi gdje se može nabaviti i po kojoj cijeni

Sklepao si na brzinu pilu za stiropor ( cekas iz starog fena, furda iz šupe, stari trafo 30 V, 300 W )
Molim za informaciju gdje se može nabaviti tvrđi stiropor i po kojoj cijeni, ono što sam gledao u Bauhausu je dosta mekano.



Odg: Stiropor tvrdi gdje se može nabaviti i po kojoj cijeni

Reply #2
Sklepao si na brzinu pilu za stiropor ( cekas iz starog fena, furda iz šupe, stari trafo 30 V, 300 W )
Molim za informaciju gdje se može nabaviti tvrđi stiropor i po kojoj cijeni, ono što sam gledao u Bauhausu je dosta mekano.

koliko tvrdi i za koju namjenu ???

Odg: Stiropor tvrdi gdje se može nabaviti i po kojoj cijeni

Reply #3
Hvala za informaciju za stiropor.
Za Zagija, za krila za avione i opčenito za sve što leti.
Imao sam želju kupiti cuba od 1,6 do 1,8 m, ali kako me kao i većinu tuče ova recesija namjeravam su upustiti u samogradnju istoga.
Ne bih išao u tehniku balza,aviošper i termo folija jer me materijal za to košta skoro kao gotovi model.
Htio bih to napraviti iz što jeftinijeg matrijala, pa razmišljam o stiroporu ojačanom balzom ili nečim drugim.
Savjeti iskusnih modelara su itekako poželjni. :)

 

Odg: Stiropor tvrdi gdje se može nabaviti i po kojoj cijeni

Reply #4
Samo savjet - za zagija nemoj uzet 15kg/m3, uzmi barem 20 ili čak 25 (pogotovo 25 ak ideš na MH43 profil)z
MAK Zapad

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.