Skip to main content

Topic: Prvi let,prvi lom (Read 37096 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #45
Znaš zašto je "prodimio" pogledaj prvu i zadnju sliku na obje si napravio identicnu grešku, jako dobro si svoj regler izolirao u stiropor  i još poljepio sa trakom ..


Sada pitaj kolege zašto ti nisu rekli da to nije dobro  ;) ,  stiropor je odlican izolator a ESC voli biti hladan i hlađen,  da je bio vani vjerujem  da bi i sutra letio .


Lp Zoran

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #46
Znaš zašto je "prodimio" pogledaj prvu i zadnju sliku na obje si napravio identicnu grešku, jako dobro si svoj regler izolirao u stiropor  i još poljepio sa trakom ..


Sada pitaj kolege zašto ti nisu rekli da to nije dobro  ;) ,  stiropor je odlican izolator a ESC voli biti hladan i hlađen,  da je bio vani vjerujem  da bi i sutra letio .


Lp Zoran


To je pomislio i Ante kad smo isli ca hahah.Rekao je da je vjerovatno esc bio previse izoliran,a da se je trebao hladiti.

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #47
Normalno da bi mu godilo da je bia otkriven.
Al nije pravilo da esc viri iz svakog modela..
Da je esc bia jaci i da je prop bia 7"moga ga je zakopat koliko god duboko je tia
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #49
Ajde Buble odlično. Iman ja jedno krilo samo ugradi elektroniku. Motor vjerovatno nije nastrada al za serva nisan siguran. ESC koje si ti kupija i meni su izgorili i to u kratkom vrimenu (u zadnje vrime 3 kom) E sad uziman BLHeli ili Emax i barem za 10 ili cak 20A jace nego sto preporuca proizvođač motora. A motor koji si koristija sa 6x4 prop povuče i priko 30A.
Ako dolaziš u nedjelju na piket donesem ti krilo.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #50
Nije isto, ESC u tupu modela moze ispustiti toplinu u okolni prostor koji je obicno i ventiliran, zakopan i okruzen stiroporom  samo se konstantno zagrijava i zapravo je jako velika razlika .


Lp Zoran

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #51
U vas gore krila na bacanje hahaha.  :D
Cua san se sa Mićon,on će i meni dat jedno krilo,zarazia san se sa ovon zagi manijon kad smo sklepali ovog od buble  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #52
Ajde Buble odlično. Iman ja jedno krilo samo ugradi elektroniku. Motor vjerovatno nije nastrada al za serva nisan siguran. ESC koje si ti kupija i meni su izgorili i to u kratkom vrimenu (u zadnje vrime 3 kom) E sad uziman BLHeli ili Emax i barem za 10 ili cak 20A jace nego sto preporuca proizvođač motora. A motor koji si koristija sa 6x4 prop povuče i priko 30A.
Ako dolaziš u nedjelju na piket donesem ti krilo.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk


Ja mislin da ante ide u nedilju gore a mozda i ja,pa ako budemo ponit ce mo ga sa sebon hahah.Hvala na tome ;) a esc moran uzet neki bolji da nebi bilo jos ovakvih scena.


Lp

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #53
Zoki u pravu si,stvarno ga je blindira i to san mu reka odma na pocetku,al je tia da mu lipo izgleda :)
Al izgoria bi svakako pod jacin opterecenjen..kad mu dođe novi esc izmirit ću potrošnju,bit će sigurno preko 35A
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #54
ima u mene regler i serva na thank you :-*
mos mislit


Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #56
Romano dođi ti u nedilju na piket,zaboravia san kako izgledaš
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #57
pa i mislija san , evo ovo ti je regler nov nikad koristen

ne da mi uploadat sliku... 
mos mislit

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #58
Imas li ijedan manji do 20amp?
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Prvi let,prvi lom

Reply #59
ESC ispod 50A nemoj ni voziti na motor od 2200KV-a i prop 6x4 obavezno stavi na taj motor.Meni je isto izgorio ESC od 30A kao i motor od 2200KV-a zbog prevelike 7x4 elise i malog 30A esc a jakog 2200kV-a motora.Eto jedna životna škola koja je koštala vremena i novaca.