Skip to main content

Topic: Prijedlozi za sekciju "oglasi" (Read 20551 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #15
Wesp, morati ćemo se  skrivati da nas ne pronađu 'oglašivači'.

Idem brzo bumpati moje oglase dok se još "vidi"
D.


 

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #17
Kad smo kod uređivanja oglasa sa ovim svim gore navedenim se slažem ali mislim da oglasi tipa "prodajem xxx" i ti klikneš na oglas a ono samo link na neki drugi oglasnik >:( , ni slovo o onome što se prodaje, nisu u redu a ni po pravilima foruma. Trebalo bi i to urediti ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #18
A da ne pričam o oglasima bez cijene i "za cijenu u PM ili po dogovoru"..

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #19
Ili tko vise ponudi

Sent from my LG-H815 using Tapatalk


Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #20
 >:( >:( Evo, sad ja moram dizati ovu temu iz mrtvih i ponavljati se kao papiga, zar je stvarno tako teško napisati prodajem OVO ,cijena xx novaca pa onda daj link na neki drugi oglasnik ako baš moraš???? ??? ??? >:( >:(
Takve oglase bi ja brisao čim bi izašli!
Moje mišljenje je tako pa se netko ljutio na mene ili ne, od volje mu!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #21
Prvi put brisanje, drugi put ban na tjedan dana...

Odg: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #22
Koliko sam upoznat sa oglasima na drugim forumima. Imas pravo na jedan oglas u svakom od navedenih prodaja ili kupujem podforum.. Jedan u elektronici a drugi u avionima. Ak stavis dva oglasa pod elektroniku odmah dobijes ban na mjesec dana. Kad je prodano obavezno se mora napisat prodano. Isto tako cijena je obavezna. Admini odmah brisu. Nemozes imat u istom podforumu tri oglasa. Mozes imato u jednom oglasu vise oglasa istog.
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Re: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #23
Da dignem temu iz mrtvih...
Molio bih da mi netko odgovori, do kada će se tolerirati oglasi bez cijene ili samo poveznica na drugi oglasnik??
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Re: Prijedlozi za sekciju "oglasi"

Reply #24
Slobono reportas takve oglase i maknemo ih.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24