Skip to main content

Topic: NURF tj. IVOR (Read 70141 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NURF

Reply #15
 :D  pa mora biti nešto drugačije od onoga što se svaki dan vidi nalivadi.
 
Evo ja sam počeo sa slaganjem, uh fali mi PU-a, odoh u nabavu  8) .

Odg: NURF

Reply #16
Probni piloti su ti vrhunski ali hočeš li ti to moći platiti  ??  :) ;)
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: NURF

Reply #17
Ha gle, jesu malo skupi ali što se tu može, kad su testovi u pitanju trebam dobre pilote koji znaju što rade i znaju opisati kako se model ponaša tako da se minimalno vremena gubi u proizvodnji.
 
A moj trud i vrijeme ?  ??? :D


NURF

Reply #19
Uuu izgleda fora Plavi!

Odg: NURF

Reply #20
Stvarno super izgleda :)


Odg: NURF

Reply #22
daj ja ocu bit test pilot :D

Odg: NURF

Reply #23
Trup u foliji, postavljena pojačanja u krila, još presvući krila i staviti elevone.
Za sada sa cijelim setupom i batkom 570g.
Planiram da bi to sve skupa bilo do 750g max.
 

 


Odg: NURF

Reply #25
A budemo otvorili i temu probni piloti ako treba  ;) .
Bez šale, napravljena su tri modela a kako poznajem način letanja probnih pilota:
 
Damir - škrt na težini, škot po pitanju grama, zadužen za jedrenje i snimanje karakteristika
 
Srepfler - što taj voli snimat, e baš zato jer mu ne vjerujem  :D  ionako ima sve video dokumentirano - zadužen za cruising
 
A ja sam ionak specijalac za napraviti čvarke od setupa i modela - zadužen da mu vadim mast na slamku
 

Odg: NURF

Reply #26
Samo vi testirajte. Kad ga usavrsite da ne ronda ko zagi, da mu ne smeta 5m/s vjetra i potvrdite da netreba ili treba biti veci, ja cu biti zainteresiran za jedan primjerak, odobren od strucnih testera  ;D
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: NURF

Reply #27
Pažnja, pažnja, prekidamo emitiranje, NURF izveo prvi let uspješno !
Zapravo kao FF bez setupa, ali uz ispravno podešeno težište glada iz ruke savršeno ravno , yeah, prvi sam! 8) ž
Uskoro opširnije.
Damir.

NURF

Reply #28
Pažnja, pažnja, prekidamo emitiranje, NURF izveo prvi let uspješno !
Zapravo kao FF bez setupa, ali uz ispravno podešeno težište glada iz ruke savršeno ravno , yeah, prvi sam! 8) ž
Uskoro opširnije.
Damir.

Meni na toj fotki izgleda da lezi na travi... Nisam siguran da se to racuna kao dokaz da si prvi... :)