Skip to main content

Topic: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas! (Read 21952 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Evo jednog primjera gdje završavaju djelovi izgubljenih modela.
Dečki su vrlo brzo krenuli u potragu ali netko je očito bio brži.
Nezgodna stvar je u tome što je setup ( koji je vrlo brzo prepoznat na forumu ) sa tog modela prodan jednom našem modelaru.
 
Radi se o ovome
 
 
 
Upit od Colje
 
Oprosti, ali moram te pitati od koga si kupio ovaj setup?

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #1
Da, mene isto JAKO zanima :D

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #2
I usput, rupa za bateriju se tek na kraju izdubi!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #3
Setup je od jednog prijatelja nabavljen nije sa foruma, a stanicu mi "zed" pomogao nabavit :) , a što se tiće ove rupe za bateriju mislim da neće biti problema kada ću ići obljepljivat krilo :) ako je o tome riječ? .Čak mislim da mi je lakše sada bilo  izrezat rupu nego da sam zaljepio krila i onda išao izdubit,a jedino što imam od alata je skalpel i neka mala  lemilica ,ovako je urednije i točnije,bar ga nisam probušio i oštetio  prilikom izdubljivanja tj. izrezivanja rupe  ;)

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #4
Reci ti meni da nije taj prijatelj "slučajno" našel kakvog Zagija na Preljevnici :D



Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #7
Ajde molim te stavi jos koju sliku nosaca motora! Do zadnjeg sarafica i ostalih djelova je identicno Markovom zagiju!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #8
Reci ti meni da nije taj prijatelj "slučajno" našel kakvog Zagija na Preljevnici :D
Mislim da nije,kupovo je preko neta dijelove ,tak kaže,zašto ,kaj ima nekakve sličnosti neki dio ili kaj već?????

SVE je identično kao na Zagiju koji je kolega popušio prije jedno 7 mjeseci...
A čuj,neznam za taj ZAGI za koji kažeš ,on je sam radio ovaj nosač za motor iz aluminija a ove trakice na ESC-u sam ja zaljepio da nepobrkam žice.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #9
Ajde molim te stavi jos koju sliku nosaca motora! Do zadnjeg sarafica i ostalih djelova je identicno Markovom zagiju!
ajd budem,ali ne sad odmah ,kasnije,moram prvo poslikat pa onda fotke na Photobucket stavit,pa na forum

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #10
Zagi je izgubljen negdje u prvome ili drugom mjesecu i bio je plavo crvene boje!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #11
Nemoj mislit da tebe optuzujemo za nes, ili napadamo!

A taj teski aluminijski nosac je radio garantirano Marko! Cak i ove sipkice, hindeve i sarafice s ebaya!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #12
Evo nosača ???pa prosudite,ali znam da sam ja bio kod njega i da je on turpijao i brusio nosač i takve stvari na svom neuspjelom Zagiju.


Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #14
Coljo Sherlock Holmes ti nije ni do koljena, jebo me pas :D

Ne mogu vjerovat, a toliko puta smo ga tražili i jebali se po šumi dok ga je neki šuster već nosio doma... :-X ??? ::) :-X