Skip to main content

Topic: viktor modelsport (Read 17108 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: viktor modelsport

Reply #2
CIJENE SU TAKO PRIHVATJIVE DA JE TO ZA POLUDIT    :'( , NIMALO SE NEISPLATI NARUCITI IZ KINE.............

a eto ja slucajno pronašao pa kažem idem stavit mozda neko nađe nešto za sebe  :)
T rex 500e
Syma X5c
Baja 5b ss



Odg: viktor modelsport

Reply #5
A jebi ga. Da bi se legalno prodavalo kod nas računaj automatski na sve što uvezeš iz Kine ili bilo gdje najmanje +10% trgovačke marže, onda +10% carine, zatim +23% poreza, pa dodaj na to još poneke troškove koje imaš kod legalnog uvoza na veliko. Automatski na bruto cijenu iz Kine dodaj još 50% i to je to. To je naša realnost.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: viktor modelsport

Reply #6
uuuu stvarno...omg... :o
...što si brži to si manji...

Odg: viktor modelsport

Reply #7
Ja pratim cijene Traxxasa posto mislim uzet jos 1 ili dva modela od tog proizvodjaca i usporedjujuci cijene Viktor modelsporta s onima u EU i USA zakljucak mi je kako cu prije kupiti kod njega nego vani.
Primjera radi, brushless Revo 1/16 u UK kosta sa dostavom do slovenije 1960kn + moram ic u sloveniju do frenda i moram ga svercat prek granice
Kod Viktora je 25xxkn
Ako bi isao legalno uvesti taj model ispao bi me vise nego kod njega tako da mi se cini da ima dobre cijene.

S time da napominjem da sam proucavao samo traxxas modele, ostalo nisam

Odg: viktor modelsport

Reply #8
Poslovnost im je na razini nule. Dva tjedna me zavlacio kod kupnje stanice i na kraju sam je narucio vani i jos je bio jako bezobrazan. Nije ni cudo sta ova drzava ide kvragu.
3 x rc helikopter :P

Odg: viktor modelsport

Reply #9
Poslovnost im je na razini nule. Dva tjedna me zavlacio kod kupnje stanice i na kraju sam je narucio vani i jos je bio jako bezobrazan. Nije ni cudo sta ova drzava ide kvragu.

Isti slučaj sam i ja imao prije 2 godine.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: viktor modelsport

Reply #10
Poslovnost im je na razini nule. Dva tjedna me zavlacio kod kupnje stanice i na kraju sam je narucio vani i jos je bio jako bezobrazan. Nije ni cudo sta ova drzava ide kvragu.

Isti slučaj sam i ja imao prije 2 godine.

Ma bahati neki lik. Nece dugo tako opstat. Trebao bi se ugledat na shop-ove po EU, usluznost na samom vrhu.
3 x rc helikopter :P