Skip to main content

Topic: Drugi dronjak (Read 6671 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Drugi dronjak

eo polemio konacno moj drugi dronjak, prvi put samostalno. :) I sad ispitavam continuity sa multimetrom ...i sve ok osim sto imam prolaz izmedju grounda i vtx i cam pada na fcu. Matek aio. Znam da izmedju svih groundova mora pištat ali ovdje se radi o cam i vtx padu, znaci zuta zica :) Nekak sumnjam da je to ok?

Odg: Drugi dronjak

Reply #1
Eto da odgovorim sam sebi...to je tak OK! Sve radi...hardverski..sad treba skuzit i postelat sve u betaflajtu.


Odg: Drugi dronjak

Reply #3
Neki instrumenti piste ako "vide" od 0 do 40 Ohma. Nije kratki uvjek kratki;-)
Cestitam na prvijencu ponosnom ocu i znam da je bolji osjecaj nego kad svi znaju da ti ga je sused napravil ;D

Odg: Drugi dronjak

Reply #4
Eo i malo fotkica. Moram samo skratit RX antene ..zamjenio sam na XSR antene da budu full range ..al su ispale predugacke. :)
Mr Rockwell Dream frame
Matek AIO, Matek VTX, Matek Buzzer
Foxeer monster V2
Frsky XSR
iPeaka RGB d600 regleri
Amaxinno 2550KV motori














Odg: Drugi dronjak

Reply #5
Ehm, krenuo sam sad na sofverski dio... i naletio na problem.
Naime .. na taranisu qx7 sam iskopirao setingse od prvog dronjka sto mi Ironic slozio... i postavio za novog ..bindo ..i sve super.
I sad ..gledam u betaflightu ...svi auxi fino rade...ALI ... se sticks ponasaju kao da je radio MODE1 a ne MODE2?! I nigdje ne mogu nac kak to promjenim?

Odg: Drugi dronjak

Reply #6
U betaflight konfiguratoru kad se spojis imas jednu kraticu AETR1234 ili tak nekaj. Ta slova mozes upisati drugacijim redosljedom i tako podesiti da ti komande odgovaraju komandama na stanici.


Provjerio- kod mene je Channel Map: AETR1234

Odg: Drugi dronjak

Reply #7
Upisi TAER1234


Odg: Drugi dronjak

Reply #8
To je to ...thnx.  ;)

Odg: Drugi dronjak

Reply #9
OK, novi problem :) Bateriju mi cita kao da je 6S ..(kad spojim 4S) ..pa mi onda ocitava da je voltaza preko 22 volta.
Betaflight 3.2.2. je gore

Odg: Drugi dronjak

Reply #10
Imam ja rješenje! Odjebi OSD :D

Odg: Drugi dronjak

Reply #11
Haha...kak cu onda znat kad da sletim :) Al jedno od rijesenja je da ono sto mi pise podijelim sa sest i pomnozim sa cetiri i daje tocan iznos. Buahaha..makar cu izvjezbat matematiku.

Odg: Drugi dronjak

Reply #12
Kad kwod pocne padat onda slijećeš - uvijek radi 8) 8) 8)

Odg: Drugi dronjak

Reply #13
Šalim se. Staviš timer na throttle i piči!

Odg: Drugi dronjak

Reply #14
Kad kwod pocne padat onda slijećeš - uvijek radi 8) 8) 8)


Osim ak se poveres na drevo ko Ironicni...pa se malo migoljiš u granama.  :)
To s tajmerom moram vidjet, ne kuzim bas kak to funkcionira ak imam razlicite batke.