Skip to main content

Topic: Flashanje FC-a, F3 Femto & DFU (Read 3805 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Flashanje FC-a, F3 Femto & DFU

Pozdrav,


ne kužim kako se flasha  F3 Femto FC. Do sada sam flashao samo jednom jedan drugi FC i to je prošlo uspješno, ali s ovim sam zapeo.


Znači slijedim upute official of FCa: http://img.banggood.com/file/products/20161102215004F3%20femto%20manual%20V1.1.pdf


..no kada instaliram taj "Zadig" (čemu god to služilo) ...mislim da se ne desi što bi se trebalo desiti. ...jer prilikom instalacije istoga imam poruku "0 devices found".


Također ova uputa iz gornjeg manuala:


Quote
Place the board into DFU mode by shorting out (soldering or screwdriver) the boot pins on top of the board .Your device will be detected as a STM Device in DFU mode (or STM BOOTLOADER).


...me buni.
Od kojeg momenta do kojeg bi ja trebao držati boot pinove u spoju?






Odg: Flashanje FC-a, F3 Femto & DFU

Reply #1
Samo dok ukljucujes usb i cim ti prikaze dfu, mozes pustit

Odg: Flashanje FC-a, F3 Femto & DFU

Reply #2
Uspio sam da mi se pokaze devices u Zadigu, i drzao sam boot pins i tada da mi FC prikaze kao bootloader ....ali svejedno mi nakon toga u cleanflightu nije prikazivao DFU opciju gore desno.


I onda sam sto varijanti isprobavao do kada cu drzati pinove i jednom nehotice instaliram driver preko mouse devices xd ...i sad mi miš ne radi. To je bilo zadnje jucer, nadam se sa ce se mis lako vratiti u život....al nemam pojma o čemu se tu radi. Jesu to driveri za miš u igri...ili za usb port :/

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.