Skip to main content

Topic: Devil 380 (Read 15047 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Devil 380

Reply #15

Vidim postoje i metalni, ali plastični su možda bolji odabir sve dok nisu previše fleksi.

https://www.youtube.com/watch?v=1EqLW0VN3zw
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Devil 380

Reply #16
Dosta su cvrsti. Mislim da nece bit problema.
Kazu da su kao ovi plasticni bolji kod pada jer puknu oni a serva prezive.
To cu potvrdit poslje prvog pada ;D :D

Odg: Devil 380

Reply #17
Eh pa da, na tako nešto sam i mislio kad sam napisao da su plastični možda bolji odabir, sigurno će jedan dio energije udarca absorbirati, a također i swash točnije njegov ležaj ima više šanse preživjeti prilikom impakta. Mada je to sve relativno.  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Devil 380

Reply #19
Odlično izgleda, kako je proteklo sastavljanje, dali je bilo nekih problema sa tolerancijama kod dijelova?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Devil 380

Reply #20
Bilo je problema al ne zbog kita. Kit je super sve sjeda na svoje mjesto. Jedino sto sam primjeto da ima malo lufta na nosacu sablji. Ne znam da li je to normalno. Drugi su prijavili isto al nitko nije imao problema zbog toga.

Odg: Devil 380

Reply #21
Hm, ako gripovi ne naliježu punom dodirnom površinom na sablje predpostavljam da je opcija umetati distancer pločice iako centrifugalna sila je dovoljno jaka da sve ukruti pa nema problema.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Devil 380

Reply #22
Nije to nego kad povučeš 2 gripa ima lufta kao da vide osovine nisu zvidane do kraja.
Luft je jako mali jedno 0,10 mm tako da mislim da neće smetati.
Sutra bi trebao biti probni let. :P :P

Odg: Devil 380

Reply #23
Nekad daju podloške s kojima se da regulirati ta zračnost (koje ne bi trebalo biti). Gripovi bi trebali malo stisnuti dampere kad se zašarafi do kraja. Ima tih podloški i posebno za kupiti.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Devil 380

Reply #24
Ostale su mi 2 podloške možda su bile baš za to. U manualu nije bilo govora o tim podloškama. Probat ću ih stavit.

Odg: Devil 380

Reply #25
Aha, kužim, nije između gripova i sablji (iako vrijedi i ovo što sam napisao) nego na relaciji damper-grip, a tu nebi trebao imati uopće zračnosti jer čemu onda damperi kada na njima nema preloada. Sad treba vidjeti samo gdje se ubacuju distancer pločice koje si dobio, dali su damper-prvi lager ili su za negdje unutar gripa recimo prije thrust lagera (uske distancer podloške)  i sl. ugl. efekt je isti bitno da damper ima blagi preload. Sretno na maidenu!
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Devil 380

Reply #26
Čitaj crveni okvir!


[attachimg=1]




Pretpostavljam da ti je ostala podloška iz crveno označenog.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Devil 380

Reply #27
Pa da, to je zato što su damperi koji su uključeni u kit pretvrdi za LHS pa savjetuju da se ide bez preloada (bez distancer podloške) za sport flying pa na taj način mehaničko sklopovlje glave ipak ostvaruje min potrebu damping efekta da glava ne bi plesala. To je možda ok u ovom slučaju i generalno na malim helićima (iako ja više volim da je i tu sve utegnito), ali vjeruj nikako ne želiš da na recimo heliću klase 700 da se damping efekt ostvaruje preko zračnosti ležaja u gripovima.  :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Devil 380

Reply #28
Mislim da su to te podloske. Vrlo su tanke. Lako bi mogle biti 0.1 mm. Probat cu ih stavit. U devilovom manualu nema ovaj opis.

 

Odg: Devil 380

Reply #29
Izgubilo se u prijevodu slike ...  :D
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG