Skip to main content

Topic: Modelar (Read 5053 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Modelar

Nakon dvadesetak godina bavljenja modelarstvom danas sam postao "pravi modelar".Danasnje letenje nije ni pocelo a ja zavrsio na hitnoj.Rezultat: Sest punti i udlaga na srednjem prstu lijeve ruke od propelera.Zato opreza nikad dosta,cuvajte se.Nisam znao u koju rubriku bi napisao post o mojoj nesmotrenosti (sad nabadam jednom rukom po tipkovnici).

Odg: Modelar

Reply #1
Žao mi je. Brz oporavak želim!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Modelar

Reply #2
Tnx, proci ce, sreca da su samnom bila jos dvojica modelara, znao sam ic sam letit ali vise nikad sam na polje.

Odg: Modelar

Reply #3
Uf, zao mi je zbog nezgode... Nadam se da barem nije primarna ruka... Kada bude bolje, napisite sto i kako se dogodilo, pa da nama mladjima u ovome hobiju bude na opomenu i oprez... Svako dobro i brzo zacijeljenje ozljeda!

Odg: Modelar

Reply #4
Uhhh Ivane ,žao mi je što ti se dogodilo , želim brzi oporavak...znaš kako se kaže :'Nije svako zlo za zlo'' Veliki pozdrav.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Modelar

Reply #5
Hvala na dobrim zeljama, ljut sam sam na sebe jer gluplje nisam mogao izvesti.
Setirao sam na stanici Fail safe i htio pokazati kolegi modelaru kako to funkcionira.
Motor uopce nije trebao vrtit da bi to pokazao i nisam prstom trebao pokazati na elevator ali.......jesam ,propela je 14" a vrtila je na pola gasa , zato cuvajte se propela, Bilo je vec par ozljeda kod kolega ali su motorici bili manji pa je i ozljeda bila manja.
Pozdrav!

Odg: Modelar

Reply #6
Ivane
Želim ti brz oporavak.
Sreća da nisi bio sam na polju,a prst će zacijeliti :) .
Jedino je šteta što će te ozlijeda neko vrijeme udaljiti od modelarstva i ostalih radova. Tako sam ja bio "izvan stroja" 3 mjeseca (isto ozljeda prsta ali ne od propelera).

Pozdrav