Skip to main content

Topic: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje (Read 64319 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #255
Ma bitno da smo mi matematicari dosli do pravog rezultata. Kako rekoh i moj mimi ima 145 gr. sa 10gr. u nosu i leti OK. E sad ona cuvena moja matematika, tri grama laksi repovi i nema olova u nosu, pa onda AUW bi bio 132gr. kaj je za mimija dobar rezultat. Sad se tu moze kemijati jos i laksi sevaci i ne 2S nego 1S baterija i dodes do 125, e to je onda prava ljubav :-)

Poslano sa mog PMP5580C koristeći Tapatalk

"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #256
Jos jedan novi se valja  iza brega, a aza njim odmah i drugi koji će viti udomljen :D











Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #257
Molim lijepo svekoliko letačko pučanstvo da nas uputi gdje i koje kederice se mogu kupiti i koristiti za boom-ove???  To je sad najveći nenabavijum  :'( :'( :'(


Repove planiram izrezati iz 2mm balze i obostrano plankirati 25fr staklom.  Molim mišljenja o tome na temu čvrstoća/težina ...

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #258
U kojem gradu ste? Recimo kod mene u Zg u obližnjem ribičkom dučanu ima za kupit segment karbonske kederice za oko 70-80kn oko 1.2 metara.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #259
Iz zagreba.... gdje je ducan i kako se zove?

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #260
http://www.skorpion-dnc.hr
Zadnji put sam bio prije oko godinu dana, ti dijelovi su stajali kad se uđe u dućan desno pa do kraja.
Nadam se da ćeš nać. :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #261
Imam ja par cijevi doma sta mi je ostalo od ribickog stapa koje odgovaraju za mali model

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #262
Gdje? Kada? i koliko pivi  me to košta? 




Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #263
Evo, samo mali update,  nasao se s Hermanom, udomio nesto sto ce postat boom. 
Hvala Herman  :)

Odg: 'Mimi' F3K mini DLG - gradnje, letenje

Reply #264
Ma nema na cemu  ;)