Skip to main content

Topic: Hanno Prettner Curare  (Read 22114 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #15
Evo moje stare pile,malo ću ju zlickati pa kak bude! ;)
Godina cca 1983-4,130 cm raspon,MVVS 40+reza,trup stakloplastika by Dubravko Buden (ako se dobro sjećam).
Eto,pa možda i poleti jednog dana,bolje nego da strune u radioni!
LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #16
Pozdrav krasny. Vidi se da tvoj curare ima godina iza sebe ali moze on jos dugo posla odradit. A sto pravis nova krila, ovima na slici nefali nista ili se varam.
Pozdrav

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #17
To su "nova",skraćena od jednod drugog modela. ;D
Moram odvojiti flapsove od elerona , podesiti kut s obzirom na rep i dodati kotače.
javim napredak!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #18
Sretno sa gradnjom i nadam se da ce biti jos slika. Pozdrav

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #19
malo se radilo danas. Dileme je bilo, dali dva ili jedan servo na airleon, posto sam odluci da pravim po originalu onda ide jedan servo >:(


Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #21
Ide to Feđa .. samo naprijed a vidim i balza je solidna .. biće to brzo ako ovako nastaviš  ;)

Sličan sam imao , Delfin sa deset kubika al sam nažalost ostao bez njega i još jednog modela 91.
 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #22
Ide ide  ;) . Balza je dobra tako da mi nepravi glupe probleme samo ljepilo susi sporo. Hocu da plankiram skroz krila pa da smirom predzem na trup i motor. Ona folia sto si mi preporucio je narucena tako da sve imam da zavrsim model. Nikako mi se nesvidza jedan servo na airleonu ali jbg. bice malo teze stelovanje na kraju.
Pozdrav PZ.

kad zavrsis tog dvokrilca mogao bi probati ovoga brzinca sa el motorom. malo vise adrenalina u letenju. Mogu ti poslati crteze kad zavrsim ovaj model da i ti uradis jedan.

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #23
Krila su presvucena balzom i jos fali brusenje i eventualno kitovanje. Sad mogu trup zavrsiti i onda na smirglanje.

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #24
Polako se nastavljaju radovi. Pojaco sam srednji dio trupa i kuciste sa staklenom vunom (160g) i pokusajem ubaciti sve u ovaj uski trup >:(
model je poceo da lici na nesto  ;) ali ima jos posla.

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #25
uvik mi je bia gušt pratit ovakve build logove,svaka čast i samo naprid :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #26
Malo balze, malo stakla i malo folije + iskustvo i rezultat neće izostati !
Jedva čekam da poleti  ;) !
Damir

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #27
Ide ide  ;) . Balza je dobra tako da mi nepravi glupe probleme samo ljepilo susi sporo. Hocu da plankiram skroz krila pa da smirom predzem na trup i motor. Ona folia sto si mi preporucio je narucena tako da sve imam da zavrsim model. Nikako mi se nesvidza jedan servo na airleonu ali jbg. bice malo teze stelovanje na kraju.
Pozdrav PZ.

kad zavrsis tog dvokrilca mogao bi probati ovoga brzinca sa el motorom. malo vise adrenalina u letenju. Mogu ti poslati crteze kad zavrsim ovaj model da i ti uradis jedan.


Samo naprid Feđa odlično to ide ... ima za taj model dosta nacrta .. ko zna možda jednog dana i sklepam jednog elekro verziju , obzirom da znaš da sam poklonik starijih modela  ;)
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #28
uvik mi je bia gušt pratit ovakve build logove,svaka čast i samo naprid :)

HVALA Ante. Malo je zakocilo sa ovim trupom, sigurno ce biti neki izmjena, alli ide se polako naprijed. Pozdrav.

Odg: Hanno Prettner Curare

Reply #29
Malo balze, malo stakla i malo folije + iskustvo i rezultat neće izostati !
Jedva čekam da poleti  ;) !
Damir

Pozdrav Damire i hvala na finim rijecima. Nadam se da ce biti neki snimak od ovog modela.
Pozdrav iz DK