Skip to main content

Topic: Pomoć ekipa! (Read 30536 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #45
jel došao autić?

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #46
Da stigo je u utorak. Tolko picimo da sam skroz zaboravio napisati da je stigao! xD  8)   Sljedeći tjedan cu neki video nabacit, sad za vikend putuje.  ;) ;D
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #47
dobar ha?

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #48
samo pazi akko ćeš na 3s, onda odspoji ventilator i spoji ga na prijemnik jer če ti krepat

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #49
Nije dobar, odličan je!  ;) Bez brige drži ga sada na 2S sasvim mu je dosta. Joj, cim se vrati odmah cemo neki race nabacit!  ;D
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #50
Gdje se ganjate?

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #51
Svugdje gdje stignemo, najcešce odemo na jedno malo nogometno igraliste ( 200m od nas ), išli smo na Kalku u petak na onu malu skate rampu itd. Sad za vikend idmeo u neki skatepark, samo ne znamo gdje ih ima, znam da ima jedan veliki na Jarunu, ali nam je to daleko...
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #52
ja sam imao nezgodu na skejt parku, nije bila neka visina al je puklo

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #53
Što je puklo? Nešto kritično ili nesto sto se zamijeni za par eura?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #54
otišla mi je ručica serva jer je tanka i puko mi je most prednji i puknuo mi je šerafić koji odozdola drži servosaver jer je pao na prednji kotač, mislim nije to neka lova ali ako češ iči na skate park onda fakat pazi, e da otišlo mi je donje prednje rame, sve se to nabavi na amainhobbyes i jako sam zadovoljan s njima, fakat za njega imaju sve

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #55
otvorio sam novu temu samo za rattlera jer sam vidio da ih dosta ima kod nas pa ću tamo sve pisati

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #56
Ok

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein