Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 122154 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #75
Gledao sam video vase, strane, tvoj gimbal :)  i nekad mi se cini ok (naravno svjestan 30fps) ali nekad trza kao da 3os elekronicke stabilizacije ne kuzi da se dron okrece pa pokusa drzati sliku mirnom pa onda preskoci ili vam se u originalnom video formatu cini prihvatljivim?
DJI Naza v2 F450, DJI Spark

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #76
Ma ne trza on po meni. Osim tak u rukama kad ga nosis.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #77
Koja napetost... inaće su ti range rekordi dosadni za gledat ali ovo kad nezna jel bude došao do obale ili ne je za grist nokte... [emoji23]

https://www.youtube.com/watch?v=KwoAvHAxrnM

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #78
svaka cast na hrabrosti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


 

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #79
Ajmo malo o dojmovima sa sparkom.imo ko kakvih problema i slicno?vidim da ih dosta pise o problemima gubljenja signala sa kontolerom i gps signala.a kolega mi javio da je kolegi na pagu mavic odletio jer je izgubio gps signal isto,veliki propust ako se to dogadja [emoji850]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #80
Ja problema nemam. Radi ono kaj sam očekivao i jos daleko vise. Sure, rado bi da kogu 4 km daleko i 30min bit u zraku ali ne mogu.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #81
to nebi bilo lose [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #82
Ajmo malo o dojmovima sa sparkom.imo ko kakvih problema i slicno?vidim da ih dosta pise o problemima gubljenja signala sa kontolerom i gps signala.a kolega mi javio da je kolegi na pagu mavic odletio jer je izgubio gps signal isto,veliki propust ako se to dogadja [emoji850]


Na Pagu se svasta dogadja s GPS-om, stavim F550 s Naza-om i nema sanse da zalocka GPS, maknem ga 2m u drugu stranu i nadje satelite u roku keks.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #83
opcenito citam dosta propusta imaju sa mavicom i sparkom.sad dal je to slucaj 1 u 10 ili vise me ulazim.ali mislim da moraju eventualne greske ispravit jer nije bas fora da odleti soma eura samo tako.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk



Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #85
Ne brine me to sto gubi na vrednosti.to je sa svime tako [emoji3] pitanje i razglabanje je vise o tome da pomognemo eventualno jedan drugome ako primjetimo kakve greske.strah imam svakako [emoji3] to da padne ok jezi ga ali prebrz je da ga lovim po selu ako otkaze poslusnost.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #86
Najveca opasnost, kako sam ti rekao, je pilot, i to u 99,8% slučajeva.
Ako batku ne uštekaš do kraja, ako žuriš, ako ignoriraš informacije na ekranu, ako mijenjaš komponente, ako letiš u uvjetima koji očito nisu za let, i kad se hoćeš pokazat pred prijateljima pa ideš izvodit glupost.
Kad ovo makneš iz jednadžbe, ostaje 0,1%  u kojem slučaju će ti DJI priznat reklamaciju i 0,1% di će se stvarno dogodit suluda greška.
Tako da kak ti je Tom rekao, opusti se i uživaj. I zaboravi koliko si to platio, to te samo opterećuje.
Nisi valjda ženi rekao koliko si platio pa da te stalno podsjeća?!

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #87
[emoji3] jesi lud

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #88
Ovako izgleda kad malo vjezbas [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk