Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 122219 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #195
Nisam bas shvatio ovo ko se sve danas raspituje za dronove i leti s njima?sta je to rezervirano samo za odredjene ili?hvala bogu da ljudi kupuju i da se leti i snima.neznam na sta si mislio?ako sam nesto krivo shvatio sori.

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #196
A za ovo drugo kuzim da je tako i sve pet.meni je kolega kont aviateh di je kupio sparka i dobio takav odg od njih.Ali ako otkljucavaju odabranima svaka cast :-) ja sam za sad zadovoljan sa svojim dok je god pod gar a kasnije cemo se igrat ako ce bit volje i potrebe za obaranjem dalj i visine.

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #197
Dag, pričekaj malo s testiranjima, da ne trošiš vrijeme...
 Spark već sada automatski okida fotke potrebne za to, pa ih je lakše stitchati kad su pravilni kutevi/udaljenosti a imaš i više fotki pa su prijelazi manje primjetni nego kada se okinu 3-4 i to odokativno kao do sada


http://www.youtube.com/watch?v=ZCyTbV7_TZg


I dalje neznam da li tebi Tom radi ovaj Droneblocks ali meni ne. Danas sam ga probao.
Sparky je samo otisao cca. 80m u vis,
okrenuo se po yaw za 30ak stupnjeva,
Snimio jednu fotku i krenuo u slijetanje.
Tako da nula bodova.

 

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #199
dr. Tom, lijepo snima ta iskrica, a ima i dobar zoom :)
FY680, E600, Naza M-V2, miniquads

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #200
Thnx :)


Aaaaa dotoreee... svaka čast.
E sad vec zajebavam al ja bi izkloniral van ovaj kabel kaj vodi sa križa.


Dobio sam mail da si pogledam na 2.25 i vidim kako ju je stavio i nikalo ne brišem van :)


Jedna od rijetkih snimki visinskih radova u hr,
 i to onda baš katedrala i to baš ta žica za koju si zapeo, a gle koliko se trude oko nje :)


http://www.youtube.com/watch?v=gN3qPwoBLzU
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #201
Thnx :)


Aaaaa dotoreee... svaka čast.
E sad vec zajebavam al ja bi izkloniral van ovaj kabel kaj vodi sa križa.


Dobio sam mail da si pogledam na 2.25 i vidim kako ju je stavio i nikalo ne brišem van :)


Jedna od rijetkih snimki visinskih radova u hr,
 i to onda baš katedrala i to baš ta žica za koju si zapeo, a gle koliko se trude oko nje :)


http://www.youtube.com/watch?v=gN3qPwoBLzU


[emoji3]

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #202
Evo jedan rekord mali za mene kako mi je kolega jetfreak objasnio malo da pojacam snagu danas na 5,8 bez gubljenja signala i videa. :-) na 2,4 nisam ni probo ali vjerujem da bi bilo jos bolje.kako sam bio reko nezanimaju me rekordi nego stabilan signal,to je sad to :-) hvala tomek jos jednom i sory na gnjavazi

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #203
jel zna ko zasto mi je brzina u sport modu max 25 km na sat?

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #204
Evo koja nova.

Poslano sa mog Nexus 6 koristeći Tapatalk



Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #206
Ja konstantno imam problem sa tim otg cablom,svaki 20 put mi se spoji preko njega,a i kad se spoji nemogu mjenjat 2,4 u meniu nemam nista a preko wifi ok

Poslano sa mog P023 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #207
Evo moja koja od jutros!





Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #209
Da li ima neko rjesenje za course/home lock?
DJI Naza v2 F450, DJI Spark