Skip to main content

Topic: Hobbyking EU i NED - poštarina (Read 36909 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #45
YEAH BOI!
Kad bi znao letjeti ne bi koristio modele

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #46
Evo upravo naručio baterije i ne vidim u čemu je problem:
slika  1 govori više od rječi
batke u košarici
[attachimg=1]

slika 2 govori o koraku 3 u kupnji (korak 2 sam izbjegao sa slikama ne mi se vrti adresa po netu)
 [attachimg=2]

slika 3 govori da je sve prošlo ok

[attachimg=3]

slika 4 i slika 5 govori za nevjerne "TOME"

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Nadam se da sam Vam pomogao u realizaciji baterija

lp

Marjan



Evo danas došao s puta
Baterije došle jučer  doma u Zagreb  nevjerovatno za 13 dana nikad ih nisam dobio brže

4/1/2013 11:02:00 AM    SINGAPORE    SINGAPORE SO5    Receive item at office of exchange (Otb)       
4/1/2013 11:02:00 AM    SINGAPORE    SINGAPORE SO5    Insert item into bag       
4/2/2013 4:30:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Receive item at office of exchange (Inb)       
4/3/2013 8:26:00 AM    CROATIA    ZAGREB 10003    Insert item into domestic bag       
4/3/2013 1:02:00 PM    CROATIA    10712 Zagreb PKP    Receive item at delivery office       
4/3/2013 8:11:00 PM    CROATIA    10712 Zagreb PKP    Send item to domestic location       
4/4/2013 6:34:00 AM    CROATIA    10110 Zagreb    Receive item at delivery office       
4/4/2013 1:57:00 PM    CROATIA    10110 Zagreb    Deliver item

Nisu niti bile na carini
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #47
zato mene zovu za deset servaca i propelera.super naša  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #48
Sam si napisao zakaj te zovu, 10 komada istih?

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #49
Skladište im je tolko puno robe, da bi se čak i moglo nekaj naručiti! NOT! :)

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #50
zero: uzelo je nas par bixlere, sad cekamo da stignu, tracking br. je vec par dana neaktivan  >:( javim kad stigne i kak je proslo...

zrodi: usporedujuci sa kinom, nl skladiste je definitivno prazno, al uspije se nekaj izabrat, pogotovo aviona....

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #51
neznam jel to samo meni nema vise NL skladista nego je sve pod EU? uzeo sam dosta razlicitih stvari i na kraju platio 15$ shipping kao da je sve iz NL

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #52
EU (odnosno njemačko - kod Hamburga) skladište se ukida i sve se seli u NL - tako je bar izjavio jedan od "šefova" HK prošli tjedan na meetingu u engleskoj.
Razlog - problemi sa njemačkom carinom i veliki pritisak njemačkih dućana u medijima (časopisima).

Već su i njemcima počeli isporučivati iz NL.    http://www.rc-network.de/forum/forum.php

Sve što sam kupio u NL je zapravo došlo iz Belgije. Izgleda da imaju u NL (valjda u nekoj luci) bescarinsko skladište (a to im vjerojatno njemci nisu dali) pa carine kad roba ide van.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #53
Jos bolje, vjerovatno ce bit i vise robe. Jer 50$ shipping iz DE skladista je bezobrazno skupo

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #54
Renato tu je nešto krivo, sad gledam na hk i nema više ned skladišta, samo eu.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #55
Zato kaj je to zmjesto eu i nl skladista a salje se iz nl

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #56
Renato tu je nešto krivo, sad gledam na hk i nema više ned skladišta, samo eu.

Ti vraga stvarno - a još jučer je bilo. Kad nekaj metneš u košaricu po poštarini vidiš da je iz NL. I poštarina (paket s trackingom) veli da je 14,70$
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #57
Aha, kužim sada.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #58
poz,
 zašto mi kod narudžbe do recimo 200 grama iz Nizozemske u prvom koraku do plaćanja piše šiping 2 i nešto dolara iz Nizozemske za Hrv. a onda u drugom koraku prije plaćanja tj. preusmjeravanja na paypal zbraja 14 i nešto dolara kao za veliki paket?
pokušao sam i do 100 g i do 200g i 500 grama uvijek 14 dolara,kroz nekoliko dana i uvijek isto! :o
 
Čitam ovdje da kolege naručuju male pakete i da je shipping 2-3 dolara iz europskog skladišta,što je stvarno ok.

 

Odg: Hobbyking EU i NED - poštarina

Reply #59
iz EU skladista je shipping 3 dolara po novom (do 200 grama i bez batki ako se ne varam) - bez trackinga